Výběr vhodného zvířete pomocí astrologie a numerologie

Uvažujete o pořízení nového zvířátka a chcete vědět, jaké bude pro vás vhodné? Jaké by měl mít vlastnosti a jak spolu budete vycházet? Případně by vás zajímal popis charakteru vašeho současného zvířecího parťáka?

Mnoho z nás si vybírá zvíře jen podle vzhledu či podle toho, jakých zvířecí druh či plemeno právě frčí. Při jeho výběru bychom si ale měli uvědomit, co vše jsme schopni pro svého zvířecího druha udělat, jaké jeho vlastnosti nám více vyhovují a přiznat si, co by pro nás mohl být problém.

Významným kritériem je celkové zhodnocení zvířecí povahy z pohledu astrologie a numerologie. Položme si tyto zásadní otázky: Bude se do naší rodiny hodit, jak s ním budeme vycházet? Stačí mu zůstat v rodině samo nebo bude potřebovat parťáka? Bude klidné či energické. Bude vyžadovat více pozornosti? Bude bojácné a stydlivé či asertivní a soutěživé?

Podle data narození zvířete lze mimo jiné určit okolnosti porodu. Mimo to je možné pojmenovat fungování v chovatelském prostředí: Byly zde nějaké komplikace, stres a nepřijetí? Získalo zvíře zdravou sebedůvěru a nebojácně naváže vztah s novým majitelem?  Velmi zajímavým aspektem je také srovnání majitele a vybraného zvířete. Zde najdeme odpovědi na otázky, jak si budete společně „sedět“ a kde budou disharmonické projevy.

Osobnostní rozbory zvířátek pomocí astrologie a numerologie fungují překvapivě stejně jako u lidí. Je dobré nenechat výběr náhodě, přispějete tak ke větší spokojenosti celé vaší rodiny.