Numerologie- numerologický rozbor

Zajímá vás, proč jste se narodili právě v ten určitý den a jaké je vaše životní poslání? Odpověď vám dá numerologie, prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození.

Datum narození toho o nás prozradí víc, než si vůbec dokáže většina z nás připustit. Když se člověk narodí a vstoupí do světa, nic není náhoda. Neseme si obraz svých (pra)rodičů a hledáme cestu životem. Vše, co máme zvládnout a s čím se setkáme, máme určeno právě v datu narození.

Máte zájem o numerologii?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Jak dělám numerologický rozbor a jaký je význam numerologie?

    Povahu a charakter člověka popisuji nejen numerologickým rozborem data narození, ale i rozborem jména a příjmení, který nám přinese doplňující informace o našich vlohách, vrozených dispozicích i nejrozmanitějších aspektech naší osobnosti.

    Význam jména a příjmení ukáže, stejně jako numerologický rozbor data narození, na slabší i silnější stránky naší osobnosti, ukáže náš životní směr. Numerologie vám také může pomoci s výběrem jména pro dítě nebo změnou současného jména tak, abychom zmírnili rodové napěťové vlivy.

    Poznejte sami sebe i svou nejbližší rodinu. Díky číselnému rozboru data narození i jména (příjmení) budete vědět, po kom jste zdědili určité sklony i zátěže, pomocí karmické numerologie pochopíte, proč se vám některé věci dějí. Do určité míry tak získáte schopnost je ovlivnit nebo alespoň zmírnit jejich následek.