rinqjnos8336awggnft5bgx1u94wpt

Astrologie online a horoskopy

Chcete vědět, co vás čeká a nemine? Rádi byste objektivně nahlédli na vaši osobnost, partnerské a rodinné/pracovní vztahy a více pochopili sami sebe a dění kolem vás?  Astrologie se může stát vaším rádcem ve chvíli, kdy nebudete vědět, kterou cestou se vydat a jak se rozhodnout. Stejně tak vás může motivovat a napovědět vám, jak řídit a plánovat svůj život.

 

Máte zájem o vytvoření horoskopu?

Využijte níže uvedený formulář.

  Jméno a příjmení:
  Telefon:
  E-mail:
  Místo narození:
  Datum narození:
  Čas narození:
  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Co je horoskop?

  Horoskop si můžeme představit jako obrazec, který zachycuje postavení nebeských těles pro konkrétní okamžik a konkrétní místo na Zemi. Horoskopy mají rozmanité podoby: Nejznámější z nich je horoskop zrození sestavený na základě konkrétního data a místa narození: Osobní horoskop je mapou života naší současné existence.

  Na základě poznání svého osobního horoskopu, pochopíte svůj skrytý potenciál a vaše možnosti. Horoskop lze vypracovat i pro konkrétní událost, specifický dotaz, důležitý termín, dokonce i pro zvíře.

  Co je astrologie?

  Astrologii, řecky αστρολογία z άστρον (astron) – hvězda a λόγος (logos), můžeme česky nazvat hvězdopravectvím. Její původ sahá až k samotnému počátku lidstva a jde o soubor poznatků o cyklické souhře nebeských pohybů planet a hvězd, které se odráží především v životech žijících lidských bytostí.

  Jaká je souvislost mezi horoskopem a astrologií?

  Díky astrologii dokážeme každý horoskop, a to i online horoskop, přečíst a převést ho do, pro běžného člověka, srozumitelné formy.

  Výklad horoskopu versus písemné zpracování

  Horoskopy vykládám prostřednictvím přímé interakce s klientem – osobně, on-line a telefonicky.

  Proč nevypracovávám písemné horoskopy?

  • Chybí zohlednění vývoje osobnosti v čase, živá interakce a nemožnost rozmanitých astro kombinací.
  • Informace, které si klient zafixuje bez možnosti hlubšího vysvětlení.
  • Nelze ani z třetiny vypsat to, co je možné při ústním hovoru (A pokud ano, mělo by to podobu diplomové práce, což by znamenalo také vysokou cenu.)

  Proč si nechat vyložit horoskop „na míru“?

  Horoskopy nejsou formou zábavného čtení, populárních astro článků na internetu či v časopisech. „Výklad horoskopu na míru“ ukáže na vaši individuální osobnost – její specifickou povahu a vlohy. Může pomoct nastartovat osobnostní rozvoj a související životní změny. Dále poskytne pomoc při hledání odpovědi na konkrétní řešení ze života.

  Jaké horoskopy nabízím?

  • Partnerské horoskopy – Objektivně zhodnotí, zda jste schopni vytvořit funkční partnerský vztah. Mezi techniky partnerské astrologie patří synastrie, kompozitní horoskopy a progresivní partnerské horoskopy.
  • Osobní horoskopy – Podle přesného data a hodiny vašeho narození vám pomůže pochopit vaši povahu, poznáte svoje silné a slabé stránky.
  • Prognostické horoskopyChcete vědět, proč se vám v životě událo něco konkrétního? Zajímá vás, co dělat nyní a jaké jsou vaše budoucí vyhlídky?
  • Dotazová (horární) astrologie – Najděte odpověď na otázku pomocí horoskopu sestaveného v momentě jejího položení.
  • Elekční astrologie – Vyberte vhodný okamžik pro začátek nové události jako začátek podnikání, výběr termínu svatby, nástupu do práce, výběr termínu operace nebo porodu.