Astrologie online a horoskopy

Rádi byste prostřednictvím astrologie objektivně nahlédli na vaši osobnost? Chtěli byste pochopit své partnerské, rodinné a pracovní vztahy? Zorientovat se v dění okolo vás? Poznat jaké rodinné tendence v sobě nesete a seznámili se se svými významnými osudovými aspekty? Přáli byste si své stinné i světlé stránky uvidět v celé jejích šíři a se všemi okolnostmi? Případně, jak můžete své jedinečné schopnosti dál rozvíjet a své překážky napravovat a léčit?

Co vše osobní horoskop odhalí?

Individuálně zpracovaný horoskop od astrologa vám ukáže důležité životní oblasti a úkoly, které budou pro vás stěžejní. Současně upozorní na hlavní zátěžové oblasti a poskytne odpovědi na otázky vašeho života. Pomocí astrologie a výkladu horoskopu poznáte, jaké bylo vaše dětství, vaše rodinné prostředí a váš emoční vývoj. Současně zjistíte, jaké typy partnerů budete do svého života přitahovat a jakým způsobem budete vyjadřovat lásku a city. Horoskop od astrologa popíše, jakým způsobem budete přistupovat ke vztahům obecně, ať už budou intimní, pracovní nebo rodinné. Z rozboru vztahových dispozic a porovnáním horoskopů členů rodiny zjistíte, kde jsou nejdůležitější ohniska sporu. Vyjeví se vám, z jakých aspektů plyne vzájemná podpora a harmonie. Astrologie vám také pomůže pochopit další životní oblasti jako jsou vztahy k majetku, penězům a lidem obecně.

Analýzou studijních a profesních dispozic pochopíte, v jakém studiu a zaměstnání naleznete uspokojení a smysl života. Horoskop vám také popíše úroveň vitality a zdravotní dispozice.

A navíc

Astrologie se může stát vaším rádcem ve chvíli, kdy nebudete vědět, kterou cestou se vydat a jak se rozhodnout. Stejně tak vás může motivovat a napovědět vám, jak řídit a plánovat svůj život. Umožní nahlédnout pod pokličku vašeho životního jeviště. Tím vám vyjeví, jaké skryté vazby a proudy ovlivňují váš život. Díky tomu se můžete vymanit z koloběhu neúspěchů, trápení a strádání.

Astrologii kombinuji s numerologií a výkladem tarotu. Toto nerozlučné trio vám poskytne komplexnost výkladu a širší vhled do koloběhu vašeho života.

Výklad osobního horoskopu je součástí mé služby astro-numerologického rozboru.

Odkaz ceník a další informace:

 

Máte zájem o vytvoření horoskopu?

Využijte níže uvedený formulář.

  Jméno a příjmení:
  Telefon:
  E-mail:
  Místo narození:
  Datum narození:
  Čas narození:
  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Co je horoskop?

  Horoskop si můžeme představit jako obrazec, který zachycuje postavení nebeských těles pro konkrétní okamžik a konkrétní místo na Zemi. Horoskop zrcadlí informace o našich vlohách, nadáních, dispozicích, či naopak omezeních k tomu či onomu.  Pomocí horoskopu od astrologa si můžete uvědomit nezpracovaná témata a částečně pochopit své vzorce chování. Následkem toho můžete více řídit a ovlivňovat svůj osud.

  Horoskopy od astrologa mají rozmanité podoby: Nejznámější z nich je horoskop zrození sestavený na základě konkrétního data a místa narození. Na základě poznání svého osobního horoskopu, pochopíte svůj skrytý potenciál a vaše možnosti. Horoskop lze vypracovat i pro konkrétní událost, specifický dotaz, důležitý termín, dokonce i pro zvíře. A mnoho dalších věcí.

  Co je astrologie?

  Astrologii, řecky αστρολογία z άστρον (astron) – hvězda a λόγος (logos), můžeme česky nazvat hvězdopravectvím. Její původ sahá až k samotnému počátku lidstva a jde o soubor poznatků o cyklické souhře nebeských pohybů planet a hvězd, které se odráží především v životech žijících lidských bytostí.

  Astrologie vám pomůže s orientací v náročných životních situacích a ukáže na hlubší význam, toho, kdo jste a kam směřujete. Prostřednictvím astrologie pochopíte, proč se vám některé věci ději a budete připraveni je částečně ovlivnit. Určitým aspektům a událostem v horoskopu se nelze vyhnout, ale můžeme zmírnit jejich dopad a to zejména pomocí uvědomění a svobodné vůle. 

  Jaká je souvislost mezi horoskopem a astrologií?

  Díky astrologii dokážeme každý horoskop, a to i online horoskop, přečíst a převést ho do, pro běžného člověka, srozumitelné formy.

  Výklad horoskopu versus písemné zpracování

  Horoskopy vykládám prostřednictvím přímé interakce s klientem – osobně, on-line a telefonicky.

  Proč nevypracovávám písemné horoskopy?

  • Chybí zohlednění vývoje osobnosti v čase, živá interakce a nemožnost rozmanitých kombinací.
  • Informace, které si klient zafixuje bez možnosti hlubšího vysvětlení.
  • Nelze ani z třetiny vypsat to, co je možné při ústním hovoru

  Proč si nechat vyložit horoskop „na míru“?

  Horoskopy nejsou formou zábavného čtení, populárních astro článků na internetu či v časopisech. „Výklad horoskopu na míru“ ukáže na vaši individuální osobnost – její specifickou povahu a vlohy. Může pomoct nastartovat osobnostní rozvoj a související životní změny. Astrologie a horoskopy vám poskytnou pomoc při hledání odpovědi na konkrétní řešení životních situací.

  Jaké horoskopy nabízím?

  • Partnerské horoskopy – Objektivně zhodnotí, zda jste schopni vytvořit funkční partnerský vztah. Mezi techniky partnerské astrologie patří synastrie, kompozitní horoskopy a progresivní partnerské horoskopy.
  • Osobní horoskopy – Podle přesného data a hodiny vašeho narození vám pomůže pochopit vaši povahu, poznáte svoje silné a slabé stránky.
  • Prognostické horoskopyChcete vědět, proč se vám v životě událo něco konkrétního? Zajímá vás, co dělat nyní a jaké jsou vaše budoucí vyhlídky?
  • Dotazová (horární) astrologie – Najděte odpověď na otázku pomocí horoskopu sestaveného v momentě jejího položení.
  • Elekční astrologie – Vyberte vhodný okamžik pro začátek nové události jako začátek podnikání, výběr termínu svatby, nástupu do práce, výběr termínu operace nebo porodu.