Osobní horoskopy

Horoskop sestavený na základě informací o datu, času a místu narození je pomocníkem při hledání životní cesty a životního poslání. Co nás v životě čeká a nemine? K jaké práci máme vlohy? Jaký typ partnera k sobě potřebujeme? Jaké dispozice máme pro studium? Jaké jsou naše zdravotní dispozice?

Osobní horoskop na míru

K vypracování personálního horoskopu na míru potřebujeme znát datum, místo a přesný čas narození. Zmapujeme charakter vaší osobnosti, její přednosti a předpoklady, stejně tak se můžeme dozvědět, jaký typ potomků se vám narodí. Seznámíte se také s dispozicemi pro studium a profesním zaměřením, finančními předpoklady atd.

Máte zájem o vytvoření osobního horoskopu?

Využijte níže uvedený formulář.

  Jméno a příjmení:
  Telefon:
  E-mail:
  Místo narození:
  Datum narození:
  Čas narození:
  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Dětské horoskopy

  Dětský horoskop je celoživotní osobní horoskop zaměřený na vrozené vlastnosti dítěte, které můžete úspěšně rozvíjet nebo korigovat.  Dá se vypracovat v každém věku, poznáte díky němu vlastnosti dítěte i jeho specifické potřeby. Díky tomu mu můžete lépe porozumět a vychovávat ho.

  Co si budeme povídat, děti jsou naším zrcadlem i našimi učiteli. Jsou to děti, které nás nutí zaujmout určitý postoj, učí nás novým dovednostem a ukazují na naše nedokonalosti. Stejně tak zrcadlí naše nezpracované vzorce. Dětský horoskop vás seznámí s tím, co za energie a potenciál v sobě dítě nese, je ale také jakýmsi způsobem sebeuvědomění pro rodiče.

  Z dětského horoskopu lze vyčíst, jak dítě své rodiče vnímá, jak vidí vztah mezi nimi, jaké generační zátěže v sobě nese, i to, zda se v rodině může dostatečně realizovat a projevit svůj temperament. Seznámit se můžete také s primárním založením dítěte, jeho talenty i případnými poruchami učení nebo hyperaktivitou.

  Zdravotní horoskop

  Někdo se narodí s tuhým kořínkem a o svoje zdraví se ani nemusí nijak starat. Jiný je od mala nemocný, musí se hlídat a brát různé léky. Každý z nás má vrozené dispozice k nějakým nemocem, když se budeme snažit, můžeme se jim vyhnout nebo je alespoň zmírnit.

  Při zpracování zdravotního horoskopu je třeba vzít v potaz osobní nastavení člověka, jeho základní osobnostní charakteristiku, vitalitu i onemocnění, které ho už trápí nebo k nim má dispozice.

  Horoskop nám dispozice (náchylnost k nemocem, celková kondice, oslabená místa v těle) ukáže a upozorní nás, na co si dát pozor, doporučí, co dělat. Na základě zdravotní diagnostiky je také možné cíleně posílat léčivou energii REIKI a harmonizovat psychické i fyzické bloky.

   

  Rodinné horoskopy

  Rodinné vztahy mohou být komplikované, rodinné příslušníky si nevybíráme. Aby rodina fungovala tak jak má, je třeba uvědomit si své nedostatky, negativní rysy a zapracovat na sobě. S tím může pomoci i rodinný horoskop, který dokáže odhalit, v čem fungování rodiny vázne a navrhne, jak problém vyřešit. Dalo by se tak říct, že rodinný horoskop je klíčem k budoucnosti.

  Pomocí analýzy rodinných horoskopů vyjasním vaše nejbližší rodinní vztahy, pojmenuji hlavní rodinná témata a ukáži na charakteristické dědičné vlastnosti. Mimo to se můžeme společně podívat na tíživé události v minulosti.