Osobní horoskopy

Horoskop sestavený na základě informací o datu, času a místu narození je pomocníkem při hledání životní cesty a životního poslání. Ptáte se, kdo vlastně jste a s jakými životními zkouškami se setkáte? Rádi byste poznali své jedinečné vlohy a pozitivní aspekty osobnosti a rozvíjeli je? Naopak porozuměli svým stinným stránkám? Pochopili k jakému studiu či profesi máte vlohy? A dále jaké jsou vaše partnerské dispozici a vztah dětem, rodině a druhým lidem? S jakou zdravotní kondicí jste přišli na svět? Jaké máte finanční předpoklady? A mnoho dalšího? Astrologie je tu pro Vás:

OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU

Na základě poznání svého osobního horoskopu, pochopíte svůj skrytý potenciál a vaše možnosti. Individuální horoskop na míru vás seznámí s vlohami, dispozicemi či naopak omezeními. Prostřednictvím osobního horoskopu můžete pochopit své vzorce chování a uvědomit si (ne) zpracované životní oblasti – díky tomu můžete mít život více pod kontrolou a pozitivně jej ovlivňovat. Některým aspektům a událostem našeho života není možné se vyhnout, přesto lze ovlivnit jejich dopad prostřednictvím naší vědomé práce na sobě. Pomocí astrologie se zorientujete sami v sobě i ve svém životě. Pochopíte, kdo jste a kam směřujete.

A NAVÍC

Výklad osobního horoskopu kombinuji s numerologickým rozborem data narození a jména.

 

Máte zájem o vytvoření osobního horoskopu?

Využijte níže uvedený formulář.

  Jméno a příjmení:
  Telefon:
  E-mail:
  Místo narození:
  Datum narození:
  Čas narození:
  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Dětské horoskopy

  Dětský horoskop je celoživotní osobní horoskop zaměřený na vrozené vlastnosti dítěte, které můžete úspěšně rozvíjet nebo korigovat.  Dá se vypracovat v každém věku, poznáte díky němu vlastnosti dítěte i jeho specifické potřeby. Díky tomu mu můžete lépe porozumět a vychovávat ho.

  Co si budeme povídat, děti jsou naším zrcadlem i našimi učiteli. Jsou to děti, které nás nutí zaujmout určitý postoj, učí nás novým dovednostem a ukazují na naše nedokonalosti. Stejně tak zrcadlí naše nezpracované vzorce. Dětský horoskop vás seznámí s tím, co za energie a potenciál v sobě dítě nese, je ale také jakýmsi způsobem sebeuvědomění pro rodiče.

  Z dětského horoskopu lze vyčíst, jak dítě své rodiče vnímá, jak vidí vztah mezi nimi, jaké generační zátěže v sobě nese, i to, zda se v rodině může dostatečně realizovat a projevit svůj temperament. Seznámit se můžete také s primárním založením dítěte, jeho talenty i případnými poruchami učení nebo hyperaktivitou.

  Více informací naleznete zde

  Zdravotní horoskop

  Někdo se narodí s tuhým kořínkem a o svoje zdraví se ani nemusí nijak starat. Jiný je od mala nemocný, musí se hlídat a brát různé léky. Každý z nás má vrozené dispozice k nějakým nemocem, když se budeme snažit, můžeme se jim vyhnout nebo je alespoň zmírnit.

  Při zpracování zdravotního horoskopu je třeba vzít v potaz osobní nastavení člověka, jeho základní osobnostní charakteristiku, vitalitu i onemocnění, které ho už trápí nebo k nim má dispozice.

  Horoskop nám dispozice (náchylnost k nemocem, celková kondice, oslabená místa v těle) ukáže a upozorní nás, na co si dát pozor, doporučí, co dělat. Na základě zdravotní diagnostiky je také možné cíleně posílat léčivou energii REIKI a harmonizovat psychické i fyzické bloky.

  Více informací naleznete zde

   

  Rodinné horoskopy

  Rodinné vztahy mohou být komplikované, rodinné příslušníky si nevybíráme. Aby rodina fungovala tak jak má, je třeba uvědomit si své nedostatky, negativní rysy a zapracovat na sobě. S tím může pomoci i rodinný horoskop, který dokáže odhalit, v čem fungování rodiny vázne a navrhne, jak problém vyřešit. Dalo by se tak říct, že rodinný horoskop je klíčem k budoucnosti.

  Pomocí analýzy rodinných horoskopů vyjasním vaše nejbližší rodinní vztahy, pojmenuji hlavní rodinná témata a ukáži na charakteristické dědičné vlastnosti. Mimo to se můžeme společně podívat na tíživé události v minulosti.

  Více informací naleznete zde