Jak poznat nevěru

Víte. že existují hlavní znaky nevěry, které se mezi lidmi často opakují?

Patří mezi ně například nadměrná, nenadálá péče o sebe a svůj zevnějšek, častější hádky, dokonce i zvýšený zájem a péče o podvedeného partnera. Změna časových denních  návyků a nové aktivity mohou mnohé napovědět.

Chcete vědět, jaké (ne) viditelné vlivy ovlivňují váš partnerský vztah? Jak přistupovat k partnerským výzvám? Seznámit se se silnými vzahovými aspekty, na kterých lze partnerské soužití budovat? Partnerské rozbory pomocí astrologie a numerologie vám ukáží, jak silný je váš partnerský vztah. Pomohou k rozhodnutí, zda vztah opustit či v něm pokračovat a jakým způsobem.

Pojďme pomocí astrologie a numerologie objektivně nahlédnout do ohnisek vašich sporů, které váš partnerský vztah narušují a v jakých oblastech vztahu existuje partnerský nesoulad. Také si můžeme vzít na pomoc tarotové karty, které vám detailně rozkryjí aktuální stav a blízkou budoucnost partnerského vztahu.

 

 

Máte zájem o mé služby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Nejčastější známky nevěry

  • Partner se o sebe začal víc starat, cvičí, hlídá si, co má na sobě.
  • Zahrnuje vás pozorností i dárky, aby si vás pojistil. Dalším důvodem jsou výčitky svědomí.
  • I přesto, že se partner snaží celou situaci „zamaskovat“ zvýšenou pozorností, začne se vám odcizovat.
  • Přestane vyhledávat společné chvilky, slova jako „Miluji Tě“ už neslýcháte.
  • Historie volání i zpráv je opakovaně prázdná, ačkoli dřív se to nedělo.
  • Z ničeho nic si zabezpečí a zahesluje mobil, Facebook a další sociální sítě.
  • Častěji se hádáte, hádky končí slova o konci vztahu a rozchodu.

  Ať už máte jen podezření, že vás partner podvádí, nebo to víte s jistotou, nejlepší je si spolu sednout, vyložit karty na stůl a celou situaci si vyjasnit.