Nefunkční vztahy

Vztahy hrají v našich životech důležitou roli. Partnerské vztahy můžeme přirovnat ke klubku emocí, ve kterém se ty pěkné i složitější chvilky šikovně schovají, a i když se vztah navenek zdá harmonický a idylický, uvnitř se mohou skrývat i závažné problémy. Ne všichni si totiž dokáží přiznat, že je něco špatně.

Chcete objektivně nahlédnout pomocí astrologie a numerologie, co vše ovlivňuje vaše partnerské vztahy? Jak si poradit s problematickými situacemi, které váš vztah ovlivňují? Poznat, jaké má vaše soužití silné stránky, na kterých jej lze budovat?

Z parterského rouboru zjistíme, v čem jsou největší ohniska sporů, které váš partnerský vztah zatěžují, z čeho pramení harmonie a vzájemná podpora, i v jakých oblastech existuje mezi partnery nesoulad.

 

 

 

Máte zájem o mé služby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Funkční vs. nefunkční vztah

  Správně fungující vztah je základ pro náš život, ten nefunkční se negativně podepíše na fyzickém i duševním zdraví. V čem dalším se liší?

  • Základem funkčního vztahu je vzájemný respekt. Naopak hlídání a neustálá kontrola toho druhého je známkou neúcty.
  • Čas prověří kvalitu vztahu. Funkční vztah sem tam rozvíří nějaké to nedorozumění, na idylce to ale nic nemění. V nefungujícím vztahu se partneři chvíli cítí dobře, pak zase naopak. Je jen otázkou času, kdy vztah dospěje k závěru.
  • Funkční vztah je stabilní, partneři každou situaci (i tu méně příjemnou) vyřeší. V případě nefungujícího vztahu si připadáme jako na houpačce a trápí nás už jen pomyšlení na to, co se zase stane.
  • V dobře fungujícím vztahu se partneři podporují ve všech situacích, dokáží spolu otevřeně mluvit. Pokud ale setrváváte v nefungujícím vztahu, partner se často uráží, má nemístné poznámky a před řešením problémů utíká mlčením. Místo podpory a povzbuzení se dočkáte spíš povyšování a zrazování od nějakého cíle.

  S čím vám mohu pomoci?

  • Díky partnerskému horoskopu zjistíme, v čem jsou největší ohniska sporů, a poukážeme na oblasti, ve kterých mezi vámi existuje nesoulad.
  • Díky synastrii zjistíme, zda si s partnerem dokážete vymezit hranice a rozdělit úkoly, pronikneme do hloubky vašeho vztahu.
  • Do nejbližších vztahů můžeme proniknout i prostřednictvím kompozitního horoskopu.
  • Progresivní partnerský horoskop zase umožní zkoumat vývoj vztahu v čase, ukáže nám, co máte za sebou a jak bude vaše soužití pokračovat v budoucnosti.
  • Kompletní partnerský numerologický rozbor poukáže na témata, která ze soužití musí zákonitě vyplynout.
  • Karmická numerologie nám může poskytnout informaci o tom, v jaké oblasti máme potíže a zda od narození máme dispozice k nevěře.