Astroložka a numeroložka v Praze

Kdo jsem?

Jmenuji se Klára Pokorná – jsem profesionální astrolog a numerolog. Jsem také matka, manželka a kamarádka. Je mi 49 let a mám bohaté profesní a životní zkušenosti. Studovala jsem u těch nějlepších českých i zahraničních osobností alternativní scény. Mé humanitní a historická studia vnáší do mého poradenství kvalitu, nadhled a pochopení souvislostí. Současně si ponechávám racionální úsudek. Mým posláním je pomáhat lidem a podpořit je na jejich životní cestě. Jsem lidem nápomocná v hledání pravé podstaty jejich života.

Co vám mohu nabídnout?

Ve své praxi propojuji astro-numerologii s tarotem, což poskytuje velmi kvalitní výsledky a širší perspektivu. Pracuji s lidmi všech věkových kategorií. Nabizím osobnostní, partnerské, ale i firemní konzultace. Klientům pomáhám s rozhodnutími a zpřístupňují objektivní pohled na konkrétní téma. Společně nahlížíme do minulosti, ale i na možný budoucí vývoj. Řídím se etickým kodexem. Mám respekt k síle slova. Můžeme se setkat osobně nebo on-line.

Co u mě nenajdete?

Neposkytuji černobílé hodnocení situace a odmítám zjednodušené závěry. Z toho důvodu nenabízím psané rozbory a výklady. Nevěštím z křišťalové koule, nejsem detektivní kancelář ani „pouťová“ vykladačka. Neposkytuji informace o duhých lidech bez jejich souhlasu. Klienta neovlivňuji v jeho rozhodování.

V co věřím a co mám ráda?

Věřím v propojení svobodné vůle s vyšším vedením. Neustále se na své cestě vyvíjím a snažím se vnímat duchovní podstatu naší existence. Nemám ráda lenost, nevědomost, povrchnost, manipulaci, zbabělost a házení problémů na druhé, na druhou stranu jsem milovnicí samoty, koček, přírody a vodních toků.  Z historie si beru ponaučení a relaxuji poslechem hudby. Mým cílem je pomáhat a probouzet lidi směrem ke spiritualitě.