Jak se vyrovnat s nevěrou

Odhalili jste nepěknou pravdu a život se vám z ničeho nic obrátil vzhůru nohama. Zjistili jste, že vám partner je nevěrný. Co s tím? Jak se s nevěrou vypořádat?

Chcete vědět, jaké skryté vlivy ovlivňují vaše vztahy? Jak si poradit s těžkostmi a výzvami, které váš vztah přináší? A zda má vaše partnerské soužití silné stránky, na které lze vztah budovat a pokračovat v něm?

Partnerský rozbor pomocí astrologie a numerologie vám odhalí, jak se jako partneři vzájemně ovlivňujete. Vynese na povrch vzájemné sympatie a antipatie. Ukáže, zda je vztah životaschopný a zda v něm budou partneři vzkvétat či nikoli. Pomůže vám se rozhodnout, zda vztah opustit či v něm pokračovat a jakým způsobem. Lze také tímto způsobem vyléčit zranění ze vztahů minulých a do těch nových tak vstoupit s čistým štítem.

 

Máte zájem o mé služby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  I když se to zdá jako neřešitelný problém, který vede ke konci vztahu, někdy ještě existuje šance vztah napravit. Základem je obnovení důvěry a náprava rozbitého vztahu.

  • Nejprve dejte průchod svým emocím, upusťte páru. Plačte, nadávejte, křičte, uvolněte se.
  • Odpovězte si na otázku, zda chcete ve vztahu zůstat. Napište si klady i zápory svého rozhodnutí.
  • Zapátrejte po důvodech, proč vám byl partner nevěrný.
  • Neobviňujte jen partnera, vina je v případě nevěry vždy tak trochu na obou stranách. I když se vám tomu teď nechce věřit.
  • Zapracujte na svém sebevědomí. Dělejte to, co vám posílí a postupně si ho zvyšujte.
  • Rozhodli jste se vztah zachovat a pokračovat v něm? Nastavte si jasná a srozumitelná pravidla. Co uděláte pro to, aby se to už neopakovalo? A co uděláte, když se nevěra bude opakovat?