Partnerský horoskop: jak se k sobě hodíme? - Klára Pokorná

Partnerské horoskopy objektivně zhodnotí, zda jste s partnerem schopni vytvořit funkční partnerský vztah. Z horoskopu vyčteme, v čem jsou největší ohniska sporů, které partnerský vztah zatěžují, z čeho pramení harmonie a vzájemná podpora, i v jakých oblastech existuje mezi partnery nesoulad.

Náš tip:

Tato technika funguje nejen v partnerských a mezilidských vztazích, je užitečná i na srovnání jakýchkoli dvojic či skupin, včetně zvířat. Pronikněte hlouběji do nejbližších vztahů díky kompozitnímu horoskopu.

Máte zájem o vytvoření partnerského horoskopu?

Využijte níže uvedený formulář.

  Jméno a příjmení:
  Telefon:
  E-mail:
  Místo narození:
  Datum narození:
  Čas narození:
  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Astrologie nabízí několik metod partnerských astrologických rozborů

  Srovnávací technika (synastrie)

  Chcete proniknout do hloubky svých partnerských vztahů a zjistit, jak na sebe s partnerem reagujete? Požádejte o výklad partnerského horoskopu za pomoci srovnávací techniky.

  Jednotlivé planety v partnerském horoskopu nám ukážou, kde a jak se s partnerem budete navzájem ovlivňovat. Na základě partnerského srovnání si ujasníte společné emociální a duševní propojení, uvidíte, kde si dáváte vzájemnou podporu, kdy vám partner posílí sebevědomí nebo pomůže s rozvojem osobnosti.

  Zjistíte taky, zda si s partnerem dokážete vymezit hranice, rozdělit úkoly nebo kde hledat hlavní omezení vztahu. Na závěr se dozvíte, zda ve vztahu existuje mocenský boj, závislosti, skrytá manipulace nebo neustálá potřeba kontroly partnera.

  Kompozitní horoskopy

  Virtuální horoskop sestavený z polovičních vzdáleností dvou osobních horoskopů každého z partnerů nám ukáže potenciál partnerského vztahu a jeho hlubší podstatu.

  Analýzou horoskopu zjistíme cíle páru a zdroje k jejich dosažení. Třeba ascendent kompozitního horoskopu může označovat okolnosti kolem prvního setkání nebo začátku vztahu, může ale také informovat o tom, jak pár iniciuje věci společně a jak působí na druhé lidi.

  Na kompozitní horoskopy lze použít prognostickou techniku – tzv. tranzity, které pomáhají určit vývoj vztahu.

  Progresivní partnerské horoskopy

  Pokročilý druh partnerského srovnání dvojic, ve kterém zkoumáme vývoj vztahu v čase. Je možné zohlednit minulost, přítomnost i budoucnost a zjistit třeba to, v jaké situaci oba partneři byli, když se spolu seznámili a navázali vztah.

  Analýza aktuálního vztahu nám zase ukáže, co partneři mají za sebou, co už vyřešili, čím si prochází a co zažívají. Náhled na budoucnost nám zase napoví, jakým způsobem bude partnerské soužití pokračovat a jaké otázky budou partneři řešit.