Dotazová (horární) astrologie

Horární astrologii můžeme nazvat také horoskopem otázkyJde o unikátní prastarou metodu původem z Babylónie. Umožňuje nám najít odpověď na otázku pomocí analýzy horoskopu sestaveného v momentě jejího položení. Pro tento způsob astrologického rozboru nepotřebujete tedy znát přesný čas ani místo narození. Jediné, co je třeba, je položit jasně formulovaný dotaz. Horární astrologie vám vyjeví srozumitelnou a zřetelnou odpověď.

Jak horární astrologie funguje?

Z běžného života máme zažité, že pro astrologii je důležité nějaké datum, například datum narození. To je ostatně nejdůležitější datum pro astrologii vůbec. V horární astrologii je situace podobná. Okamžikem vyřčení otázky je otázka zrozena a lze tak z položení nebeských těles v tomto okamžiku usuzovat i na vývoj událostí s touto otázkou spojených.

Otázky mohou být klasického charakteru ANO/NE, mohou se ptát i na charakteristiku nebo vývoj nějaké situace. Je však důležité, aby otázka byla jasné definována a ptala se pouze na jednu konkrétní věc. Není přitom podstatné, zda se ptáte na zdraví, finance, vztahy, majetek či cokoli jiného. Krom toho dotaz musí mít své opodstatnění a svou důležitost. Nelze se ptát jen z určité zvědavosti. S tímto přístupem nedostanete žádnou nebo zavádějící odpověď.

Také je důležité podotknout, že jde o určitou formu věštby, tak jak věci v budoucnu dopadnou. Nejde o klasickou otázku volby, mezi dvěma či více variantami. Doporučuji využívat obezřetně a s rozmyslem. Horární astrologii lze kombinovat s dalšími astrologickými technikami – osobní a prognostickou astrologií. Ve své praxi ji také využívám společně s výkladem tarotových karet.

Více si lze přečít v příspěvku o horátní astrologie na mém blogu.

Máte zájem o horární astrologii?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Na co se můžete dotazovat?

  Nejvhodnější jsou konkrétně položené otázky, na které může horární astrolog odpovědět ANO nebo NE. Otázka by s tazatelem měla souznít, pokud se bude ptát na další osoby, je třeba konkretizovat jeho vztah k dalším lidem. Můžete se dotazovat například na:

  • Rodinné a partnerské vztahy
  • Studium
  • Finance
  • Zaměstnání
  • Prodej nebo pronájem nemovitosti
  • Je vhodná doba na svatbu?
  • Je termín operace vhodný?
  • Vyhrajeme soudní proces?

  Pomocí horární astrologie lze také najít ztracené věci i vhodný okamžik.