Jaké formy konzultace poskytuji?

 • osobně v Praze.
 • telefonicky +420777 938 982, WhatsApp nebo Viber.
 • on-line konzultace Skype, Google Meet a další.
 • písemně pouze služby specifikované v kategorii Ceny II.

Postup spolupráce, zaslání informací a platba.

 • vyberte službu s cenovou nabídkou, včetně délky konzultace.
 • na email info@klara-pokorna.cz  zašlete datum narození.
 • stručně popište oblast, kterou chcete konzultovat.
 • pokud se rozbor týká i dalších osob přidejte i jejich data narození.
 • dopředu zašlete platbu na účet  2200602013/2010.
 • Po připsání částky na účet se vám ozvu s vhodným termínem konzultace.

Popis cen a konzultací:

Osobní/ telefonické/ on-line - konzultace

Konzultace „1“: 60 min:

Detailně vám popíši vaši osobnost a zhodnotím vaše studijní, profesní či partnerské dispozice. Podrobněji zanalyzuji, v jaké životní oblasti můžete čekat komplikace. Upozorním vás na to, v čem můžete vyniknout a mírnit slabší povahové aspekty. Umožním vám výhled do nejbližší budoucnosti a v jakém směru můžete očekávat významné dění. Mimo to nabízím analýzu již proběhlých událostí. Prognózy na rok 2021 pro jednu osobu. Pracuji s numerologickým rozborem a osobním horoskopem. Současně využívám rozmanité prognostické metody – numerologické cykly, tranzity, profekce, direkce, solární horoskopy, firdarie.

Cena: 1.500 Kč.

Konzultace “2“ : 60 až 90 min:

Podrobněji nahlédneme nejen na vaši osobu, ale také na rodinu, děti, příbuzné nebo kolegy z práce. A to podle vašeho konkrétního zadání. Součástí této analýzy je i téma partnerského či jakéhokoli srovnání dvojic.  Zjistím typologii osobností partnerů. Vyhodnotím též perspektivu partnerských, rodinných či pracovních vztahů do budoucna. Pracuji s  numerologickým rozborem jednotlivců i dvojic, dále s osobním i partnerským horoskopem (synastrie a kompozit). Nápomocné jsou mi také prognostické metody pro zhodnocení vývoje událostí – numerologické cykly, tranzity, profekce, direkce, solární horoskopy, firdarie. Díky nim je možný i náhled do minulých dění. Prognózy na rok 2021 pro dvě osoby.

Cena: 2.400 Kč.

Konzultace „Max“: 90 až 120 min

Společně podíváme nejen na vás a vašeho partnera, děti či nejbližší okolí. Nahlédneme také na hlubší vazby ve vaší rodové linii a zhodnotíme již proběhlé události. Poskytnu vám výhled do životních oblastí, které budou v nejbližší době zdůrazněné. Pracuji s osobním  numerologickým rozborem dat narození, numerologickými cykly a numerologickými rozbory širší příbuzenské linie. Díky tomu pochopíte, proč se vám v životě děje, právě to co se děje. Z astrologických metod využiji osobní, partnerskou analýzu horoskopů a prognostickou astrologii (tranzity, profekce, direkce, solární horoskopy a firdarie). Vícečetné prognózy na rok 2021 dle konkrétního zadání.

Cena: 3.200 Kč.

2 Písemné zpracování

Výběr adres, jmen a termínů

Písemně vypracovávám výběr dat pro důležité životní události: svatby, úřední jednání, plánování lékařských zákroků, termíny zkoušek, soudních jednání, termíny pro podnikání a mnoho dalšího. Také je možné společně přistoupit k výběru vhodného jména pro potomka nebo zvířete či vybrat svatební příjmení novomanželů. Mimo to je možné zanalyzovat současné jméno a příjmení a upravit ho tak, aby nás v životě více pozitivně ovlivňovalo. Pro podnikatele nabídnu vhodný název firmy a jeho sídla. Lze doporučit i vhodný začátek či konec podnikání. U těchto rozborů pracuji s numerologií a elekční astrologií.

Cena: 1.200 Kč.

Horoskop otázky a horoskop vhodného okamžiku

V rámci horoskopu otázky a horoskopu vhodného okamžiku je možné se dotazovat na nejrozmanitější životní oblasti, jako jsou rodinné a partnerské vztahy, studium, peníze, zaměstnání, podnikání, prodej/pronájem nemovitosti, koupě nemovitosti, vhodná doba pro svatbu, dovolenou, lékařské zákroky a soudní jednání. Typické dotazy jsou například: „ Je to pro mě vhodný životní partner?“ „Má můj manžel milenecký vztah?“, „Založí dcera s tímto přítelem rodinu?“, „Mám nastoupit do této práce?“, „Mám začít studovat tento obor?“ Udělám pohovor (zkoušku)?“, „ Mohu se přestěhovat“?, „Mám koupit tuto nemovitost?“, „Vyhrajeme tento soudní proces?“, „ Uzdraví se mi pes?“, „Mám důvěřovat tomuto doktorovi?“, Je tento termín vhodný pro operaci?“ a mnoho dalšího.

U těchto rozborů pracuji s metodami horární a elekční astrologie.

Cena: 1.000 Kč za jednu otázku.

Důležité upozornění: Ceny zahrnují nejen samotné konzultace, ale také určitou dobu přípravy. Doba přípravy závisí na druhu a délce konkrétních konzultací. Během konzultace obdržíte na míru vypracovanou numerologickou mřížku a graficky znázorněný osobní či partnerský radix. Bez data narození, specifikace otázky a platby předem nelze navázat spolupráci. Konzultace a rozbory zdarma neposkytuji.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

  Jméno a příjmení:
  Telefon:
  E-mail:
  Doplňující informace:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.