S čím za mnou chodíte?

Ať už řešíte pro vás zdánlivou, avšak tíživou drobnost nebo složité životní situace, nabízím vám své služby astrologie, numerologie a tarotu. Společně rozkryjeme důležité součásti vašeho problému, porozumíme jim v širších souvislostech a najdeme optimální východisko.

Kromě vhledu a porozumění vaší situaci z mnoha perspektiv nabízejí tyto alternativní metody také cestu, která povede k získání nadhledu a tak i k vyřešení vašich trápení. Mezilidské vztahy rodinné, pracovní a partnerské jsou základem našich životů a proto jsou i nejčastějším tématem, se kterým se na mě lidé obracejí. Mají mnoho podob a ty, které jsou nejvíce sužující, jsou:

 • Nevěra ve vztahu nebo manželství
 • Nefunkční vztah
 • Narušené vztahy v rodině
 • Vztah mezi otcem a dcerou
 • Karmická rodová zátěž
 • Obtížné situace na pracovišti
 • Zdravotní dispozice a finační předpoklady

Pomocí astrologie, numerologie a tarotu vám nabízím detailní analýzu nejen vaší konkrétní situace, ale přispěji k poznání toho, kdo jste a kam směřujete.  Pomohu vám objektivně nahlédnout na vás samotné. Tyto poznatky pak využijeme k hledání řešení a pochopení toho, proč se vám v žitově dějí určité situace.

 

Máte zájem o mé služby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Nevěra ve vztahu

  Nevěra je rozšířená mezi všemi věkovými skupinami a potýká se s ní mnoho lidí. Pro každého člověka nevěra znamená něco jiného. Někteří ji dokážou odpustit, jiným nevadí vůbec. Většinu z nás však dokáže nevěra zasáhnout velmi hluboko a nechat na duši rány, které se nezacelí po celý život.

  Pro spokojenost ve vztahu je velmi důležité pochopit, v jakých projevech se s partnerem odlišujeme. Může se stát, že díky rozdílným projevům citové a sexuální náklonnosti cítíme ve vztahu napětí, nedorozumění, zklamání a beznaděj, což může snadno následně právě v nevěru vyústit. Na základě rozboru data narození pomocí astrologie a numerologie lze zjistit důležité informace o typu partnerů, kteří nás podvědomě přitahují i našem současném vztahu. Lze rovněž velmi jednoduše ukázat, jaké jsou naše ideální představy o lásce a sexu a jakým způsobem tyto potřeby projevujeme a vyžadujeme. V mnoha případech je možné určit, zda má jeden či oba z partnerů dispozice k nevěře a jaké jsou jejich zátěžové charakterové vlastnosti, které se budou v partnerství projevovat. Pochopením těmto aspektům lze pak nevěře předcházet nebo se s ni lépe vyrovnat. Lze rovněž snáze učinit rozhodnutí, zda ve vztahu zůstat a nebo ho ukončit. Astrologie a numerologie právě takové porozumění jasně nabízí.

  Když se řekne nevěra….

  Nevěrou většinoi rozumíme intimní, fyzický a nebo emocionální vztah (kontakt) se třetí osobou. Nemusí jít vždy o kontakt sexuální, někdy jde o emocionální nevěru, kdy jeden z partnerů myslí na někoho jiného, dopisuje si s ním, telefonuje, případně s ním i tráví volný čas. Původcem nevěry ale nemusí být jen ten, kdo byl či je nevěrný. Často je totiž nevěra symptomem problémů ve vztahu, které jeden z partnerů řeší tímto způsobem ze zoufalství a beznaděje. Pokud se na vztah nahlédne uceleně, z pohledů obou partnerů a z pohledu jejich osobností a životní zátěže, lze ho zachránit a dokonce i dále rozvíjet bez pocitů přetrvávající křivdy.

  Určení vztahových dispozici pomocí astrologie/numerologie a analýza partnerských rozborů ukáže, zda máte sklony k nevěře a z jakého důvodu ji do svého života přitahujete.

  Jak poznat nevěru?

  Víte, že existují hlavní znaky nevěry, které se velmi často mezi lidmi opakují? Patří mezi ně třeba nadměrná, nenadálá či výrazně pozměněná péče o sebe a svůj zevnějšek, častější hádky a dokonce i zvýšený zájem a péče o podvedeného partnera. Změna časových denních návyků a náhlé nové aktivity také mohou napovědět. Astrologie, numerologie a tarotové karty vám poskytnou odpovědi na všechny otázky, týkající se nevěry ve vašem životě, zda jí čelíte nebo budete muset čelit. Jak jí předcházet a léčit.

  Odpustit nebo neodpustit nevěru?

  Každý se s nevěrou vypořádá jinak. Kdo o partnera nechce přijít, ten je ochoten nevěru přejít. To ale neznamená, že zapomene, odpustí a že si neponese v sobě křivdu a zradu po celé další trvání vztahu. Ta pak často prosakuje na povrch a oběma partnerům škodí. Odhalená nevěra vyvolá partnerskou krizi a nebo naplno obnaží tu, která již dlouho mezi partnery bují.

  Ať už je třeba učinit jakékoli rozhodnutí ohledně další budoucnosti vztahu a úspěšně zpracovat své emoce a pocity, základem je pochopit, proč k nevěře došlo. Rozhodování, zda odpustit nebo neodpustit nevěru znamená velkou emoční zátěž. Využijte mé pomoci k tomu, abyste plně porozuměli důvodům, které k ní vedly a dokonce i proč se vám ve vztazích opakuje. S pomocí astrologie, numerologie a tarotu učiníte správná rozhodnutí a zabráníte opakování nevěry.