S čím za mnou chodíte?

Řešíte zdánlivě bezvýchodnou situaci a rozmýšlíte se, zda se na mě obrátit a využít mých služeb? Možná vám v rozhodování pomůže, když budete vědět, s jakými problémy se na mě lidé nejčastěji obrací.

 • Nevěra ve vztahu nebo manželství
 • Nefunkční vztah
 • Narušené vztahy v rodině
 • Vztah mezi otcem a dcerou
 • Další problémy

Máte zájem o mé služby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Nevěra ve vztahu

  V dnešní době se s ní potýká nejeden z nás, je rozšířená mezi všemi věkovými skupinami. Pro každého člověka znamená něco jiného, někdo ji nedokáže v žádném případě odpustit, jinému to nevadí, protože má hranice nevěry nastavené úplně jinak.

  Pro spokojenost ve vztahu je velmi důležité pochopit, v jakých projevech se s partnerem odlišujeme. Může se stát, že díky rozdílným projevům citové a sexuální náklonosti cítíme ve vztahu napětí/ nedorozumění, což může následně vyústit v nevěru.

  Na základě data narození lze zjistit důležité informace o typu partnerů, kteří nás podvědomě přitahují. Mimo to lze velmi jednoduše ukázat, jaké jsou naše ideální představy o lásce a sexu, jakým způsobem tyto potřeby projevujeme.  V mnoha případech je možné určit, zda má partner (partnerka) dispozice k nevěře a jaké jsou jeho zátěžová charakterové vlastnosti, které začne v partnerství projevovat.

  Když se řekne nevěra

  Nevěrou rozumíme intimní, fyzický a někdy i emocionální vztah či kontakt s třetí osobou. Nemusí jít vždy o fyzický kontakt, někdy jde o emocionální nevěru, kdy jeden z partnerů myslí na někoho jiného, dopisuje si s ním, telefonuje, případně spolu i tráví volný čas.

  Viníkem nevěry ale většinou nebývá jen ten, kdo byl/je nevěrný, často totiž jde o nějaký vztahový problém, který jeden z partnerů řeší tímto způsobem.

  Jak poznat nevěru?

  Víte, že existují hlavní znaky nevěry, které se vždy opakují? Patří mezi ně třeba nadměrná a nenadálá péče o sebe a svůj zevnějšek, zvýšená pozornost nebo častější hádky.

  Odpustit nebo neodpustit nevěru?

  Každý se s nevěrou vypořádá jinak. Kdo o toho druhého nechce přijít, ten ji odpustí. To ale neznamená, že zapomene. Odhalená nevěra vyvolá partnerskou krizi, kterou je třeba řešit, asi nejdůležitější je odhalit důvod nevěry.