Tarot a výklad karet

Chcete nahlédnout do budoucnosti, vejít na tajemnou cestu sebepoznání, identifikovat symboly, myšlenky, neviditelné síly i pocity? Nechte si vyložit karty a poodhalte skrytá tajemství vaší duše a najděte tu správnou životní cestu.

Prostřednictvím karet se lidé snažili poznat svůj osud už od pradávna. Význam slova tarot můžeme nazývat jako „královská cesta“ (Tar – cesta, Ro- král, královský).

Důležité: „Tarot není pouťovou hrou ani náhražkou života“. Nejde o výrok osudu, kterému nemůžete uniknout, nelze ho ani brát na lehkou váhu. Karty nám zpřístupňují pohled na budoucnost nebo vývoj nějaké události v rámci našeho současného fungování. Změnou náhledu na sebe samého změníme sami sebe i okolní svět, včetně průběhu budoucích událostí.

Máte zájem o TAROT / výklad karet?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Ohlédnutí do minulosti

  První zmínka o tarotu v Evropě se objevuje s jeho zákazem městem Bern, a to již v roce 1367. O pár let později se dozvídáme další informace o tarotu ve Florenci (jako hra pod jménem „Naibb“ -odvozeno ze sanskrtu, v překladu „střed kola“).

  V 16. století se poprvé objevuje jméno „tarocchci“, slovo „tarot“ bylo pravděpodobně francouzskou formou téhož. Nejstarší zachovaný tarot je marseillský, údajně pocházející z roku 1760. U nás je nejrozšířenější tarot Rider White, který vydal v roce 1910 A.E.White:.  Opomenout nesmíme ani třetí nejvýznamnější tarotovou sadu známého mága A. Crowleyho (1875-1947), která nás přitáhne svou magickou fascinující intenzitou.

  Dnes je k dispozici bezpočet tarotových sad, jejich výběr záleží na preferenci každého z nás.

   

   

  Co vám v oblasti tarotu (výkladu karet) mohu nabídnout?

  Rider Waite Tarot

  Jedny z nejoblíbenějších tarotových karet, které byly poprvé vydány na konci roku 1909 s jednoduchými obrázky, detaily a pozadí pak mají bohatou symboliku. Tyto karty jsou velice nápaditě ilustrované na pozadí viktoriánské doby.

  Kočičí tarot

  Originální tarotové intuitivní karty nejen pro milovníky koček. Příběhy kočičích karet nám zavedou do tarotového kočičího světa. Jejich autorka L. Weatherstone skvěle skloubila tradiční významy tarotu s vlastnostmi a moudrostí koček. Karty jsou doplněny krásnými ilustracemi M. Mueller.

  Forest of enchantment tarot

  Magické lesní karty vydané v roce 2019 stejnou autorkou L. Weatherstone. „Začarovaný tarot“ nám přibližuje tajemství čarodějnic, elfů, kouzelníků, víl a rozmanitých lesních zvířátek. Prostřednictvím příběhů obyvatel lesního světa se můžeme zamýšlet nad hlavními otázkami našeho života.

  V jakých životních oblastech nám karty mohou dát doporučení?

  • Práce, finance a další rozmanité hmotné cíle
  • Rozvoj osobnosti a náš vnitřní vývoj. Pomáhá nám objevit skryté významy našeho podvědomí.
  • Jak přistupovat k událostem pro lepší pochopení minulosti i přítomnosti.
  • Sebereflexe, která mnohdy může pozitivně ovlivnit vaši budoucnost
  • Oblast vztahů (od mileneckých přes manželské, rodinné a osobní až po pracovní vztahy)