Výběr svatebních termínů pomocí astrologie a numerologie.

Přáli byste si vybrat datum vašeho sňatku tak, aby síla tohoto dne vnášela do budoucna harmonii do vašeho manželství? Abyste podpořili následné společné soužití, společnou radost a naplnění? Přáli byste si, aby svatební den skutečně spečetil a posvětil vstup do nové etapy života? Rádi byste sňatkem posunuli svou společnou cestu na vyšší úroveň?

Výběrem vhodného okamžiku podle numerologie je možné podpořit nejen hladký průběh svatebního dne, ale tento npočin má daleko hlubší význam pro celkovou stabilitu manželství.

Svatba a příjmení novomanželů

Termín svatby je okamžikem, který má na další průběh partnerství značný vliv. Stejně tak společné sdílené příjmení vnáší svou silou do manželství určité kvality. Důležité je vybrat jméno/příjmení takové, které bude oběma partnerům přinášet to dobré.

Numerologie jména vám pomůže s volbou příjmení, které budete oficiálně po svatbě používat. Příjmení popisuje dispozice získané od předků. Na základě příjmení totiž vstupují do života vlastnosti z rodových linií obou partnerů. To v mnoha směrech výrazně ovlivní manželské soužití. Vhodně zvolené příjmení podporuje vytvoření stabilního útočiště pro vznik nové rodiny. Rovněž umožňuje pokračování odkazu obou rodových linií v tom nejlepším.

Vkročte šťastnou nohou do nové životní etapy pomocí numerologie. Stačí upřesnit vaše požadavky na svatbu, dodat data narození budoucích novomanželů a příjmení používaném po svatbě. Numerologie najde optimální kombinaci výše zmíněného na míru ušitou pro vás oba.

 

Máte zájem o výpočet termínu svatby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Předsvatební partnerské srovnání

    Před rozhodujícím krokem výběru svatebního termínu doporučuji analyzovat data narození obou partnerů. Partnerská numerologie ukáže, kde a jakým způsobem se budete s partnerem navzájem ovlivňovat. Uvidíte, v jakých oblastech dostáváte vzájemnou podporu, kde řešíte konflikty a kde se naopak podporujete. Numerologický partnerský rozbor zohlední celkovou perspektivu a kvalitu trvalého soužití do budoucna. Partnerskou numerologii doplňuji s partnerskou astrologií.