Numerologie termínu svatby

Svatba je jedním z milníků v našich životech. Mnoho milovaných párů touží oficiálně potvrdit svůj svazek a posunout jej na vyšší úroveň. Očekávají, že proběhne bez větších potíží tak, jak o tom sní a taky že odstartují novou etapu svého života. Aby tomu tak skutečně bylo, je třeba dobře vybrat termín svatby.

Sňatek je nejen spojením muže a ženy, ale také obou jejich rodů. Podporuje vytvoření stabilního útočiště pro vznik nové rodiny navazující na přechozí generace a pokračující v jejich odkazu.

Výběrem vhodného okamžiku podle numerologie je možné podpořit nejen hladký průběh svatebního dne, ale tento npočin má daleko hlubší význam pro celkovou stabilitu manželství.

Předsvatební partnerské srovnání

Před rozhodujícím krokem výběru svatebního termínu doporučuji analyzovat data narození obou partnerů. Partnerská numerologie ukáže, kde a jakým způsobem se budete s partnerem navzájem ovlivňovat. Uvidíte, v jakých oblastech dostáváte vzájemnou podporu, kde řešíte konflikty a kde se naopak podporujete. Numerologický partnerský rozbor zohlední celkovou perspektivu a kvalitu trvalého soužití do budoucna.

 

Máte zájem o výpočet termínu svatby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Výběr příjmení novomanželů

    Numerologie vám také pomůže s volbou příjmení, které budete oficiálně po svatbě používat. Příjmení popisuje dispozice získané od předků. Na základě změny příjmení vstupují do života vlastnosti z rodové linie partnera (partnerky). Jde o velmi zásadní věc, protože výběr a případná změna příjmení po svatbě v mnoha směrech ovlivní život novomanželů.

    Tento významný den určitě stojí za pozornost, stačí upřesnit vaše požadavky na svatbu, dodat data narození budoucích novomanželů a informace o příjmení používaném po svatbě. Vkročte šťastnou nohou do nové životní etapy pomocí numerologie. Slova, jména, písmena, číslice totiž vyjadřují podstatu věci a osob a dávají smysl naší existenci.