Výběr jména podle data narození /Numerologie

Čísla jsou v numerologii jakýmsi klíčem k hledání souvislostí, umožňují nám poznat energie, které jsme si pro svůj život vybrali a taky díky nim můžeme pochopit, jaké zkoušky nás čekají a jakým směrem se bude ubírat náš život. Dalo by se říct, že nám numerologie odhaluje návody, jak prostřednictvím písmen (čísel) ovlivňovat a měnit svoji povahu i osud.

Pomocí dobře vybraného jména lze dopředu ovlivnit temperament a životní směřování jedince. Rozborem křestního jména zjistíme aktivní číslo, které popisuje pravý charakter jedince, můžeme taky vyjasnit hodnoty vnějších vztahů a vystupování navenek, můžeme také analyzovat vnitřní číslo, které vypoví hodně o našich skrytých sklonech a tužbách.

Můj tip: Výběrem vhodného křestního jména dle numerologie můžete zmírnit i obtížné datum narození nebo karmické vlivy z rodové linie. Odvážným bych tak doporučila, aby jméno pro svého potomka vybrali až podle data narození. Od jména se totiž bude odvíjet jeho osud.

Máte zájem o numerologii jmen?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Numerologie příjmení

    S numerologií jména souvisí i numerologie příjmení, která popisuje dispozice získané od rodičů a prarodičů. Z numerologie příjmení vypočítáme dědičné číslo a jeho vlastnosti, které nás budou ovlivňovat.

    Když dojde ke změně příjmení v důsledku sňatku, vneseme do života karmické vlivy rodiny partnera a je třeba počítat s tím, že se změní naše osobnost i osudové směrování.