Numerologické poradenství pro firmy

V rámci firemního poradenství nabízím

Nedaří se vám s kolegy a spolupracovníky najít společnou řeč? Chcete vytvořit opravdu kvalitní tým, na který se budete moci za každých okolností spolehnout? Váháte nad otázkou, s kým začít podnikat? Firemní poradenství je tu pro vás!

Máte zájem o firemní poradenství?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Co pro vás mohu konkrétně zajistit?

    Kromě toho, že vám popíši, v jaké oblasti byste měli podnikat, vytvořím v rámci poradenství v podnikání také analýzu společníků a spolupracovníků, určím, s kým je vhodné podnikat a spolupracovat a vyberu vhodný název a adresu nové společnosti. Ukáži také na minulé podnikatelské zátěže a popíši vlastnosti názvu a adresy existujících firem.

    Pomohu vám také s personalistikou ve firmě a výběrem kolegů, kterým můžete důvěřovat, zlepšíme postavení vaší společnosti a vylepším funkčnost týmu a pracovních skupin. Upozorním vás na silné a slabé stránky uchazečů, navrhnu úpravy stávajícího pracovního kolektivu a mnoho dalšího.