Co napoví sny o nevěře?

Každému z nás se už nějaký ten sen zdál. Možná jste se sami sebe taky ptali, kde se berou a co znamenají. Někdy jsou příjemné, jindy nás vystraší. Už naši předkové, zejména starověcí Egypťané, Řekové, Číňané, Indové a indiánské kmeny ale věřili, že každý sen má svůj význam.

Sen je soubor myšlenek a představ

Sen můžeme označit jako zážitek iluzorních hlasů nebo jiných vjemů, které vytváří během spánku mozek v rámci snění.

Často ukazují na události, které jsou nereálně a mimo kontrolu spící osoby. Vycházejí z jejích představ, vzpomínek a vnitřních i vnějších podnětů. Jejich základ najdeme v našem podvědomí, kde nejsou žádné hranice mezi minulostí, přítomností a budoucností a logika tu nemá žádný význam.

Během noci se nám zdá zhruba 8-10 snů, na většinu z nich si ale po probuzení vůbec nevzpomeneme. Když si sen pamatujeme, pak se sami sebe často ptáme, jaký význam ten sen měl? Pomoci nám s tím může snář.

Sny je těžké správně vysvětlit

Sny nám mohou sdělit důležité informace, ale taky nás přivést ke špatnému rozhodnutí. Podávají nám informace v symbolech, ne všechny symboly ale mají jen jeden význam. Pak se o pomoc obracíme právě ke snáři, což je kniha vytvořená k výkladu snů. Jsou zde popsané jednotlivé výjevy i jejich význam.

Mezi jedny z nejčastějších snů, se kterými se na mě obracíte, jsou sny o nevěře. Co vyjadřují?

Sny o tom, že si partner našel novou lásku a odstěhoval se za ní, trápí mnoho žen.  Ráno se pak probouzí celé skleslé, možná i se slzami v očích. Předně je třeba říct, že ne všechny sny se splní, mnohdy jen na něco ukazují. A podobné sny mohou trápit i muže.

  • Možná máte nízké sebevědomí a sama sobě připadáte neatraktivní. Taky se vám partner možná už nevěnuje tolik jako dřív, což vám taky moc nepřidá. Začněte si trochu věřit a o svých obavách si s partnerem, promluvte.
  • Dalším důvodem snů o nevěře může být žárlivost. Jste na partnerovi doslova závislí a život bez něj si nedovedete představit. Když se tím budete užírat a nedáte to najevo, mohou si tyto obavy promítnout do snů.
  • Příčinou snů o nevěře může být i zkušenost z minulosti, a to i přes to, že nynější vztah je naprosto báječný.
  • Zdají se vám sny o nevěře opakovaně? Možná je to znamení, že byste na partnerském vztahu měli zapracovat.

V každém případě je ale důležité si uvědomit, co od vztahu očekáváte a nedostáváte to, jak se s partnerem ovlivňujete a v jakých oblastech je třeba něco změnit. Pak už nezbývá než najít tu správnou cestu a vydat se na ni.