Kompozitní partnerské horoskopy

Partnerská a vztahová astrologie nepřestává fascinovat jednice svým rozmanitým potenciálem možností, co vše na vztazích zkoumat a vylepšit. Astrologie nabízím několik metod partnerských astrologických rozborů. Nejznámějším nástrojem partnerské astrologie je srovnání horoskopů nazývané synastrie.

Nyní vám blíže představím zajímavou astrologickou techniku kompozitních horoskopů. Jde o virtuální horoskop, který je sestaven z polovičních vzdáleností dvou osobních horoskopů každého z partnerů. Když se dva lidí setkají, vytváří společný partnerský prostor, který zobrazuje tento horoskop. Uvidíme zde hlubší podstatu partnerského vztahu a jeho potenciál. Analýzou horoskopu zjistíme cíle páru a zdroje k jejich dosažení. Například ascendent kompozitního horoskopu může označovat okolnosti kolem prvního setkání nebo začátku vztahu. Může také informovat o tom, jak pár iniciuje věci společně a jak působí na druhé lidi. Planety ve vztahu je kompozitnímu ascendentu ukazují aktivní a zjevné energie, kterým pár čelí ve svých každodenních interakcích. Podmínky obklopující planety a domy v kompozitních horoskopech nám jako takové mohou ukázat různé fáze vývoje vztahu v čase. Některé aspekty kompozitního horoskopu nemusí být na počátku vztahu zjevné.   Na kompozitní horoskopy lze použít prognostickou techniku – tzv. tranzity, které pomáhají určit vývoj vztahu.

Závěrem lze říci, že technika funguje nejen v partnerských a mezilidských vztazích. Je velmi užitečná na srovnání jakýkoli dvojic či skupin. Zvířata nevyjímaje. Praktické výsledky kompozitních horoskopů mluví sami za sebe. Ti z vás, kteří chtějí hlouběji proniknout do nejbližších vztahů, by tento typ partnerského astrologického srovnání neměl minout. Doporučuji, budete překvapeni.