Horární astrologie – praktický průvodce životem

Astrologie má mnoho podob a většina astrologů pracuje s osobním horoskopem sestaveným na základě přesného data narození. Osobní horoskop je mapou života naší současné existence. Díky němu pochopíte svůj skrytý potenciál a vaše možnosti.  Individuální osobní horoskop mnohým z nás pomůže nastartovat osobnostní rozvoj a související životní změny. Nicméně má své limity a často nedokáže odpovědět na praktické otázky ze života. Naštěstí je tu k dispozici unikátní prastará technika Horární astrologie, jež má původ v Babylónii. Tato metoda byla velmi hojně využívaná ve starém Řecku. Následně i astrologové během osmého až sedmnáctého století ji ve své praxi každodenně vyžívali. Hlavním protagonistou Horární astrologie byl jeden z nejslavnějších astrologů William Lilly.

Horární astrologie umožňuje najít odpověď na otázku pomocí analýzy horoskopu sestaveného v momentě jejího položení. Nepotřebujete znát přesný čas narození –  a pokud položíte srozumitelný dotaz – dostanete uspokojivou odpověď. Nejvhodnější jsou konkrétně položené otázky, na které může horární astrolog odpovědět ano nebo ne. Otázka by měla s tazatelem souznít, a pokud se bude ptát na další osoby, je potřeba konkretizovat jeho vztah k dalším lidem. Je možné se dotazovat na nejrozmanitější životní oblasti, jako jsou rodinné a partnerské vztahy, studium, peníze, zaměstnání, podnikání, prodej /pronájem nemovitosti, koupě nemovitosti, vhodná doba pro svatbu, dovolenou, lékařské zákroky a soudní jednání. Typické dotazy jsou například: „ Je to pro mě vhodný životní partner?“ „Má můj manžel milenecký vztah?“, „Založí dcera s tímto přítelem rodinu?“, „Mám nastoupit do této práce?“, „Mám začít studovat tento obor?“ Udělám pohovor (zkoušku)?“, „ Mohu se přestěhovat“?, „Mám koupit tuto nemovitost?“, „Vyhrajeme tento soudní proces?“, „ Uzdraví se mi pes?“, „Mám důvěřovat tomuto doktorovi?“, Je tento termín vhodný pro operaci?“ A mnoho dalšího. Pomocí techniky horární astrologie lze nalézt ztracené věci a správně načasovat vhodný okamžik.

I přesto, že se jedná o velmi starou techniku, má Horární astrologie obrovský potenciál i pro dnešní dobu a dokáže objasnit mnoho životních situací. Stačí jen vyzkoušet.