Nerozlučné trio astrologického předpovídání

V tomto příspěvku bych vás ráda seznámila s třemi zajímavými technikami starověké prognostické astrologie. Ptáte se, co lze z predikčních technik horoskopů vyčíst? Jde o rozmanitá témata, se kterými se setkáváme v našem každodenním životě: Významnou oblasti předpovědí jsou veškeré vztahové a rodinné záležitosti, otázky rozvoje osobnosti – vzdělávání, oblasti práce – podnikání, financí, možnosti půjček a investic, témata prodeje a koupě, oblast realit – stěhování/prodej/pronájem nebo zdravotní problematika.

Následující prognostické astrologické metody používám jako součást výkladu osobního nebo partnerského horoskopu. Propojení a interpretace zvolených prognostických technik dává kvalitní výsledky:

FIRDARIA

Firdaria je starověký systém vládců času sahající až do období tzv. chaldejské astrologie. Jde o techniku, která rozděluje lidský život do určitých období, v němž hraje prim konkrétní planetární vládce. Hlavní perioda je rozdělena na dalších sedmi menších období. Význam a umístění planety odpovídá konkrétnímu časovému období. Firdarie se následně vyhodnocují společně se solárními horoskopy a profekčním vládcem roku. Současně se vyhodnocuje síla planety v radixu v souvislosti s jejím postavením ve zkoumaném období.

PROFEKCE

Další velmi účinnou prognostickou technikou jsou profekce. Profekce můžeme charakterizovat jako přirozený stále se opakující dvanáctiletý cyklus. Prostřednictvím profekce zjišťujeme vládce roku představující významný prvek v horoskopech. Vládce roku vyhodnocujeme v souvisejících predikčních technikách. Profekce nás detailně seznámí s událostmi, které nás ve vybrané periodě čekají. Vládce zvoleného roku nám poskytne informace o významu a charakteru událostí konkrétního období.

SOLÁRNÍ (ROČNÍ) HOROSKOP

Solární horoskop je detailní mapou našeho života od narozenin do narozenin. V konkrétním solárním horoskopu najdeme nepřehlédnutelné informace o zvoleném roce. Prostřednictvím astrologického výkladu ročního horoskopu se seznámíme s významnými životními tématy, které budou pro zvolené období nepřehlédnutelné. Mimo to analýzou solárního horoskopu zjistíme klíčové téma roku. Na základě získaných informací se můžeme jednak vědomě připravit na to, co nám nejlépe půjde, ale na to, v jaké životní oblasti máme být opatrní.

 

 

V případě, že se chcete konkrétněji podívat, co vás v nejbližším roce čeká, prognostická astrologie je pro vás skvělým pomocníkem. Techniky předvídání jsou součástí služby výkladu osobnostní i partnerské astrologie. Pro objednání a více informací https://klara-pokorna.cz//cenik-astrologie-a-numerologie/.

 

Těším se na spolupráci s vámi.

 

Klára P.