Jak nejlépe pochopit naše partnerské vztahy

Astrologie a numerologie nám pomáhají  pochopit naše partnerské vztahy.  Jednak mohou velmi efektivně určit, jaký typ partnera do svého života přitahujeme: Jde vždy o určitý typ osoby a neexistuje možnost, že jsme chodili a žili s tou „nesprávnou osobou“. Partneři, se kterými navazujeme vztahy,  jsou vždycky v danou chvíli ti praví, protože nás zrovna učí, co v daný moment potřebujeme. Tuto skutečnost je velmi těžké přijmout, protože toužíme po neexistujícím ideálu. Myslíme si, že když potkáme toho pravého, všechny problémy rázem vymizí. I ve vztazích je potřeba si určit realistické cíle, jinak budeme celý život zklamaní.

Osobnostní a partnerské dispozice pro vztah

 

Partnerská astrologie a numerologie nám ukazují, co nás s partnerem přimělo, abychom spolu vytvořili vztah, co ve vztahu hledáme a se kterými součástmi naší osobnosti se prostřednictvím toho druhého konfrontujeme. Dále ve kterých životních oblastech se s partnerem shodujeme a podporujeme nebo naopak, co nás nejvíc rozděluje.

 

 

Naše individualita a partnerské soužití

Pro spokojenost v partnerském vztahu je velmi důležité pochopit, v jakých projevech se s partnerem odlišujeme, abychom zbytečně nezatěžovali náš vztah. Nepochopené projevy přitažlivosti, o kterých jsem psala v článku Rozmanité projevy lásky, nám mimo jiné mohou zatěžovat partnerské soužití.

V partnerském vztahu je zapotřebí mnoho trpělivosti, nadhledu, tolerance a ohleduplnosti. Hlubší sebepozníní, ponaučení z minulých klopýtnutí, dávání si realistických cílů a snaha porozumět sobě a svému partnerovi – to jsou předpoklady, abychom byli ve svých vztazích spokojení.

Je to mnoho, co lze v oblasti partnerského poradenství nabádnout. Ve své praxi používám kombinaci rozmanitých astrologických a numerologických technik, které zaručují kvalitní výsledky a spokojeného klienta.