Vztahová a manželská poradna

Žijete v neuspokojivém partnerství nebo manželském svazku a nevíte, jak z toho ven?Máte problém najít si vhodný protějšek? Přitahujete stále stejné typy nebo zůstáváte stále sami i přes velikou snahu se seznámit?  Víte, jaký partner je pro vás nejvhodnější?  Tušíte, podle čeho si partnera vybíráte nyní a podle čeho ho vybírat do budoucna?

Vztahové a partnerské poradenství vychází z osobnostní a partnerské analýzy pomocí astrologie a numerologie. Tento druh individuálního poradenství vám nabídne odpovědi na nejen výše zmíněné otázky. Skrze něj porozumíte tomu, proč vaše dřívější vztahy nevyšly dle vašich představ. Takové porozumění je mnohdy samo o sobě léčivé. Pomůže vám rovněž vybrat toho správného partnera, překonat partnerské nesoulady. Nastíní i to, jak vás vaše minulé vztahy byť nevědomky obohatily nebo zranily. Jak vás vybavily do vztahů následujících. 

Vztahy jsou pro mnoho lidí velice citlivou oblastí. Odkrývají mnoho z našeho nevědomí, dávají naplnění a nebo ho berou. Harmonický vztah vyžaduje poznání sebe, druhého a dynamiky mezi oběma. Vztahová a manželská poradna vám poskytne všechny tyto informace.

 

Máte zájem o vztahovou a manželskou poradnu?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Jak pracuji?

  Pomocí párových kompozitních horoskopů a astrologické synastrie vám vyhotovím partnerské srovnání a analýzu silných a slabých míst. Pojmenuji hlavní oblasti sporů a nedorozumění. Nastíním, co jeden od druhého očekáváte, co si navzájem dáváte a co od sebe potřebujete. Ukážu také na kvalitní aspekty vztahu, které můžete rozvíjet a na kterých stavět. Ty mohou sloužit jako opěrné body pro stabilizaci kolizních situací.

  Výsledky výše uvedených metod doplňuji partnerskou numerologií. Astrologické prognostické metody načrtnou perspektivu a vývoj vztahu do budoucnosti. Jste nezadaní? Nabízím zhodnocení vašich vztahových dispozic a budoucí možnosti pro vytvoření stabilního a zdravého partnerského vztahu, soužití i eventuálně rodiny.

   

   

   

   

  Co vám v rámci partnerského poradenství mohu nabídnout?

  • Pomohu vám pochopit, proč jste potkali právě takového partnera.
  • Vysvětlím vám jeho osobnostní dispozice
  • Seznámím vás s partnerskou kompatibilitou
  • Zanalyzuji vaše vztahové dispozice a možnosti vytvoření trvalého vztahu, stejně tak zhodnotím perspektivu vašeho vztahu do budoucna.
  • Pojmenuji problematické oblasti partnerského vztahu, vyhotovím analýzu společných partnerských cest.
  • Odpovím vám na otázku, zda jste rodinný typ a zanalyzuji, jaký budete rodič.
  • Ukážu vám vztah partnera k penězům a práci.
  • Dám vám odpověď na otázku, zda jste dominantní nebo submisivní typ.
  • Určím vhodný termín svatby
  • Vyberu vhodné příjmení pro novomanžele