Výběr vhodného zaměstnání

Zajímá vás, v jakém oboru máte hledat zaměstnání? Přemýšlíte, jak zapadnete do pracovního kolektivu? Rozhodli jste se pro změnu profese? Víte, co byste rádi, ale netušíte, jak a kde začít? Neváhejte se na mě obrátit. Společně zhodnotíme vaše silné i slabé stránky pomocí numerologického rozboru data narození, jména a příjmení a současné astrologické analýzy osobního horoskopu. Tím se ukáže váš pracovní potenciál, dispozice a omezení. Pomohu vám se nasměrovat, pokud sami netušíte, co by pro vás bylo nejpřínosnější. Případně vás připravím na výběrová řízení.

Kdo má vášnivou povahu, ten by měl hledat profesi, která vyžaduje zaujetí pro věc, rozhodnost a odvahu. Kdo je spíše praktický a věcný, měl by svou pozornost obrátit do oblastí, které spolehlivost, vytrvalost i praktičnost přímo vyžadují. Rádi pomáháte druhým a máte sociální cítění? V sociální nebo pedagogické oblasti budete jako ryba ve vodě. Nejde však jen o vlastní náplň práce.

Také na základě konzultace pomocí astrologie a numerologie zjistíte, zda je vám bližší pracovat samostatně nebo v kolektivu. Vyberu pro vás obor či profesi, ve které se budete cítit nejlépe. Vyhodnotím také, jaký typ pracovníka jste, určím vaši pracovní výkonnost. Zaměříme se i na vaší celkovou finanční stránku.

Zaměstnání má vliv i na náš rodinný a společenský život. Je to jeden z nejsilnějších prvků, které přímo i nepřímo ovlivňují naše dlouhodobé duševní rozpoložení, psychickou i fyzickou pohodu. Nenechávejte rozhodnutí na neurčitých pocitech a nejistotách. Spolu najdeme optimální řešení, které pozitivně ovlivní váš život v jeho rozmanitých odvětvích.

Máte zájem o výběr vhodného zaměstnání?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.