Výběr vhodného zaměstnání

Zajímá vás, v jakém oboru máte hledat zaměstnání? Přemýšlíte, jak zapadnete do pracovního kolektivu? Rozhodli jste se pro změnu v oblasti zaměstnání? Neváhejte se na mě obrátit.

Společně zhodnotíme vaše silné i slabé stránky pomocí numerologického rozboru data narození, numerologického rozboru jména a příjmení a současné analýzy osobního horoskopu a ukážeme také na váš pracovní potenciál.

Máte zájem o výběr vhodného zaměstnání?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Na základě konzultace zjistíte, zda je vám bližší pracovat samostatně nebo v kolektivu, posoudíme, v jakém oboru vám bude nejlépe. Vyhodnotíme také, jaký typ pracovníka jste, vaši pracovní výkonnost i finanční předpoklady. Navíc vás také mohu připravit na výběrové řízení.

    Kdo má vášnivou povahu, ten by měl hledat pracovní profesi, která vyžaduje zaujetí pro věc, rozhodnost a odvahu, kdo je spíš praktický, ten by měl svou pozornost obrátit do oblastí, které spolehlivost, vytrvalost i praktičnost přímo vyžadují. Rádi pomáháte druhým a máte sociální cítění? V sociální nebo pedagogické oblasti budete jako ryba ve vodě.