Výpočet termínu porodu podle numerologie - Klára Pokorná

Máte možnost ovlivnit termín porodu? Nechte si doporučit harmonický termín porodu pro dítě v souladu s daty narození rodičů a s vlivy rodové linie. Pro potvrzení lze numerologický výpoče termínu porodu kombinovat s elekční astrologií. Další možností je rozbor termínu porodu v kombinaci s výběrem jména dítě. Vznikne tak harmonická souhra, která podpoří hladký průběh porodu a zároveň bude mít příznivý vliv na celý život vašeho potomka.

Proč si nechat vybrat vhodný okamžiku porodu?

Naše datum narození hraje v našem životě tu nejzásadnější roli: Obsahuje informace o naší povaze a charakteru, určuje náš životní cíl. Ukázuje na naše slabiny i jedinečné vlastnosti. Numerologie a astrologie pomáhá (nejen) při výběru rozmanitých druhů lékařských zákroků včetně vhodného termínu porodu.

Pomocí dobře vybraného porodního dne pomocí numerologie a astrologie můžete ovlivnit a dopředu poznat osud svého dítětě nebo vnuka. Pochopít, s čím vaše ratolest přijde na svět a dopředu navnímát jeho charakter a významné osudové vlivy. Datum narození vás obeznámí s jeho jedinečnými vlohy, které můžete společně rozvíjet. Plíže porozumíte dětské osobnosti a seznámíte se s energiemi a potenciálem, které v sobě váš potomek ponese.

Můj tip: Výběrem vhodného křestního jména dle numerologie můžete zmírnit i obtížné datum narození nebo karmické vlivy z rodové linie. Odvážným bych tak doporučila, aby jméno pro svého potomka vybrali až podle data narození. Od jména se totiž bude odvíjet jeho osud.

 

Máte zájem o výpočet termínu porodu dle numerologie?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

  Co při výběru termínu porodu zohledňuji?

  ⊗ Vybrané termíny kombinuji s osobním a prognostickým horoskopem.

  ⊗ Současně pracuji s elekční astrologií.

  Eliminuji vliv zátěžových dat vyplývající z numerologického rozboru.

  Předcházím zdravotním rizikům (zánět, horečka, pooperačního hojení apod).

  ⊗ Dle přání posílám energii REIKI pro hladký průběh operace.