Milostná numerologie

Láska je úžasný cit, který nám ukazuje nové životní perspektivy. Každý z nás je schopen lásku dávat i přijímat, náklonnost a city ale můžeme vyjadřovat odlišným způsobem.

Zajímá vás, zda jste s partnerem stvořeni jeden pro druhého? Hledáte odpověď na otázku, jakým způsobem pociťujete a projevujete s partnerem lásku a náklonost, i jak ji přijímáte? Nechte si vypracovat partnerský numerologický rozbor.

Máte zájem o milostnou numerologii?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Numerologie ve vztahu

    Partnerská numerologie nám umožňuje zkoumat veškeré mezilidské vztahy, odhalí nám sympatie i antipatie, odpoví na otázku, zda se k sobě vybraní lidé hodí.

    Na základě numerologického rozboru uvidíte, jaké jsou vaše ideální představy o lásce a sexu, jakým způsobem tyto potřeby projevujete, dozvíte se, v jakých oblastech se s partnerem vzájemně podpoříte i co máte s partnerem společného a na základě čeho jste svůj vztah vytvořili.

    Pochopíte také projevy harmonie a disharmonie, zjistíte, jak na sebe s partnerem působíte a čím se přitahujete, seznámíte se se společnými emocionálními potřebami a sexuálním nastavením v partnerských vztazích. Porozumíte tak partnerovi a přispějete ke vzájemné spokojenosti v partnerském vztahu.