Milostná numerologie

Zajímá vás, zda jste s partnerem stvořeni jeden pro druhého? Hledáte odpověď na otázku, jakým způsobem pociťujete a projevujete s partnerem lásku a náklonost, i jak ji přijímáte? Také byste chtěli vědět, jaký projev lásky je pro vás nejpřirozenější? Co všechno pro vás láska znamená a představuje?

Láska je úžasný stav bytí, který nám ukazuje nové životní perspektivy. Každý z nás je schopen lásku dávat i přijímat. Náklonnost a city ale můžeme vyjadřovat a vyžadovat odlišným způsobem. Milostná numerologie vám pomůže pochopit, jaké projevy lásky nabízíte a očekáváte od partnera. Nechte si vypracovat partnerský numerologický rozbor.

 I když milostná numerologie přesah do numerologie partnerské, sama o sobě vám prozradí něco o vás samých. Napoví, jakou cestou se ubírat při hledání partnerů. Porozumění sobě samému v této oblasti výrazně posiluje sebepřijetí i se svými slabinami. To přímo pomáhá k vnitřnímu uvolnění a nalezení vyvážených vztahů či jejich udržení. Hledání a výběr potencionálních partnerů pro vás bude daleko snazší…

Současně s numerologickým partnerským rozbor pracuji s partnerskou astrologií která vám dodává kompletní vhled do partnerského soužití. Jako třetího adepta k zhodnocení aktuálného stavu partnerství využívám výkladu tarotových karet.

 

Máte zájem o milostnou numerologii?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Numerologie ve vztahu

    Partnerská numerologie nám umožňuje zkoumat veškeré mezilidské vztahy, odhalí nám sympatie i antipatie, odpoví na otázku, zda se k sobě vybraní lidé hodí.

    Na základě numerologického rozboru uvidíte, jaké jsou vaše ideální představy o lásce a sexu, jakým způsobem tyto potřeby projevujete, dozvíte se, v jakých oblastech se s partnerem vzájemně podpoříte i co máte s partnerem společného a na základě čeho jste svůj vztah vytvořili.

    Pochopíte také projevy harmonie a disharmonie, zjistíte, jak na sebe s partnerem působíte a čím se přitahujete, seznámíte se se společnými emocionálními potřebami a sexuálním nastavením v partnerských vztazích. Porozumíte tak partnerovi a přispějete ke vzájemné spokojenosti v partnerském vztahu.