Numerologie adresy

Energie čísla domu přirozeně působí na jeho obyvatele, je tedy ku prospěchu, když pochopíte jeho energii a využijete ji ke svému prospěchu.

Adresy vybírám v souladu s daty narození a karmickou numerologií, která člověku pomáhá pochopit nejen jeho silná a slabá místa, ale i to, jak je zvládnout a využít. Soustředí se také na pochopení vztahů a hlubších vazeb v rodové linii.

Samotné číslo ale nemá na váš život až tak mocný vliv, abyste v něm zbohatli nebo našli štěstí jen tak, mnohem víc záleží na tom, jak si pod vlivem vibrace a energie čísla svého domu budete počínat vy.

Máte zájem o numerologii adresy?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Vibrace každého čísla má svou krásu, při výběru domu se řiďte svou intuicí a podpořte tak pozitivní energii a minimalizujte těžkosti. Jen vaše duše totiž ví, co na vás v životě ještě čeká a pomůže vám vybrat byt nebo dům, který posílí číslo osudu, jiné číslo v numeroskopu, nebo dodá číslo, které vám schází, a potřebujete ho zrovna v tuto chvíli ke svému osobnímu růstu