Numerologie adresy

Jak ovlivňuje místo bydliště vaše životní úspěchy a nezdary? Co vám přináší na vaší cestě? Jak působí energie vašeho domova váš kažododenní rodinný život a co přináší jeho obyvatelům? Je možné. abyste se ve svém soukromí cítili nepřijemně, natož aby přitahovalo rozmanité vztahové nebo i jiné komplikace?

Energie místa bydliště přirozeně působí na jeho obyvatele. Pokud je vhodně uchopena, slouží ku prospěchu. Tato vibrace působí na to, jak se ve svém domově cítíme a jak prožíváme vztahy s nejbližšími. Čísla ukazují i na možnosti technických závad a dalších komplikací.

Samotné číslo nemusí mít na váš život až tak mocný vliv. Mnohem víc záleží na tom, jak si pod vlivem energie čísla svého domu či celé adresy budete počínat vy sami. Pokud ale máte možnost ovlivnit výběr nového bydliště dopředu, rozhodně doporučuji požádat o numerologický rozbor budoucí adresy.

Adresy vybírám v souladu s daty narození a karmickou numerologií, která člověku pomáhá pochopit nejen jeho silná a slabá místa, ale i to, jak je zvládnout a využít. Soustředí se také na pochopení vztahů a hlubších vazeb v rodové linii.

S numerologii adresy lze pracovati v rámci podnikání (sídlo firmy, skladu, obchodu, provozovny).

Vibrace každého čísla má svou krásu, při výběru domu se řiďte svou intuicí a podpořte tak pozitivní energii a minimalizujte těžkosti. Jen vaše duše totiž ví, co na vás v životě ještě čeká a pomůže vám vybrat byt nebo dům, který posílí číslo osudu, jiné číslo v numeroskopu, nebo dodá číslo, které vám schází, a potřebujete ho zrovna v tuto chvíli ke svému osobnímu růstu.

Máte zájem o numerologii adresy?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.