Vztahové poradenství osobně i on-line

Hledáte nového životního partnera či řešíte komplikace v současném vztahu? Využijte službu vztahového poradenství Praha 9, které pracuje pomocí astrologie a numerologie.

Přemýšlíte, jak vylepšit vaše partnerské vztahy? Hledáte odpověď na to, jaké jsou vaše společné partnerské cesty, na kterých lze pracovat? Jak například utlumit slabá místa či najít nového partnera? Vztahové poradenství Praha 9, zahrnuje soubor rozmanitých služeb, které mají vést ke zlepšení vzájemného partnerského soužití. Dostanete informaci o tom, jak na tom s partnerem jste, na co si dávat pozor a jaká je perspektiva partnerského vztahu. Na základě partnerských rozborů lze jednoduše a rychle zjistit problematická místa. Pokud je přijmete a budete ochotni na sobě pracovat, lze vaše partnerské vztahy vylepšit. V případě potíží s nalezením vhodného partenra, dostanete odpověď, proč tomu tak je.

Vztahové poradenství Praha 9

Vztahové poradenství Praha 9 vychází z osobnostní/partnerské analýzy, která pracuje prostřednictvím astrologie a numerologie. Dozvíte se z ní mnoho důležitých informací, které vám pomohou při volbě partnera či překonání partnerského nesouladu. Vyhotovím vám partnerské srovnání pomocí kompozitních horoskopů a synastrie a pojmenuji hlavní oblasti sporu. Dále ukáži na kvalitní aspekty vztahu, které můžete společně rozvíjet. Současně pro porovnání výsledku využiji partnerskou numerologii. Také se můžeme společně podívat na perspektivu a vývoj vztahu do budoucna. Pro nezadané nabízím zhodnocení vztahových dispozic a budoucí možnosti pro vytvoření partnerského vztahu.

Výběr termínů pro svatbu a numerologie jména a příjmení

Výběr vhodného termínu svatby může podpořit dlouhodobou stabilitu manželství. Doporučuji proto datum svatby začlenit do svatebních příprav.  Určení vhodného data svatby je významným vodítkem pro zhodnocení celkové atmosféry partnerského vztahu a jeho vývoje do budoucna. Společně s výběrem svatebního dne, doporučuji vytvořit rozbory data narození obou partnerů – pojmenovat silné a slabší aspekty vztahu, vyhotovit partnerské srovnání a zohlednit perspektivu vztahu do budoucna.

U obou partnerů nabízím numerologický rozbor jména a doporučení, jaké příjmení po svatbě používat.

Pojďme společně vylepšit vaše partnerské vztahy.

Těším se na Vás.

Klára P.