Hledáte nového životního partnera nebo řešíte komplikace v současném vztahu? Využijte službu vztahového poradenství Praha 9, které pracuje pomocí astrologie a numerologie.

Přemýšlíte, jak vylepšit vaše partnerské vztahy? Hledáte odpově%d na to, jaké jsou vaše společné partnerské cesty, na kterých lze pracovat? Jak například utlumit případná slabá místa či najít nového partnera? Vztahové poradenství Praha 9, zahrnuje rozmanitých soubor služeb, které mají vést ke zlepšení vzájemného partnerského soužití. Dostanete informaci o tom, jak na tom s partnerem jste, na co si dávat pozor a jaká je perspektiva vztahu. Pokud máte potíže s nalezením vhodného protějšku, dostanete odpověď proč tomu tak je.

Vztahové poradenství Praha 9

Vztahové poradenství Praha 9 – Mgr. Kláry Pokorné vychází z osobnostní a partnerské analýzy, která pracuje prostřednictvím astrologie a numerologie. Na základě partnerských rozborů lze jednoduše a rychle zjistit problematická místa. Pokud je přijmete a budete ochotni na sobě pracovat, lze vaše vztahy vylepšit nebo potkat kvalitnějšího partnera.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.