Numerologický výpočet termínu nástupu do práce

 

 

Rádi byste prostřednictvím astrologie zjistili vhodný termín pro váš pracovní pohovor? Případně si chcete ověřit, kdy je vhodné a zda vůbec máte nastoupit do nového zaměstnání? Pokud váháte, jak se připravit na výběrové řízení, i zde je možné se poradit s astrologem.  Současně se můžeme podívat na vaši osobnost a zanalyzovat vaše profesní možnosti a vaše uplatnění na trhu práce.

Jak pracuji?

Služba výběru termínu nástupu do zaměstnání je součástí mého astrologického a numerologického kariérního poradenství. Pro výběr a výpočet vhodných termínů používám metodu elekční astrologie s jejíž pomocí vybírám mimo jiné vhodný okamžik změny zaměstnání, pracovního pohovoru, výběrového řízení a nástupu do práce. Současně při výpočtu vhodných termínů komparativně pracuji s osobním horoskopem a numerologickým osobnostním rozborem dotyčné osoby, tak abych získala, co nejlepší výsledek.

 

Co je možné v rámci kariérního poradenství nabídnout?

Mimo výpočtu vhodného termínu pracovního pohovoru a vhodného okamžiku změny práce/ nástupu do nového zaměstnání, vám mohu objektivně na základě rozboru osobnosti zhodnotit, jaká profese se k vám nejlépe hodí.  Zanalyzuji vám harmonické termíny pohovoru pro výběrové řízení. Také budete vědět, kdy je vhodné změnit stávající zaměstnání.Dále vás seznámím s charakterem jakékoli společnosti. Společně zanalyzujeme, zda je pro vás vybraná společnost vhodná, upozorním na možná úskalí konkrétního pracovního poměru. Sami se na základě mnou předložených informací rozhodnete, zda do nové práce nastoupíte nebo ne.

 

Objednejte si astrologickou konzultaci na info@klara-pokorna.cz a poznejte (nejen) své profesní možnosti a aktuální situaci ve vašem současném či budoucím zaměstnání nebo firmě.

 

 

 

Těším se na spolupráci s vámi.

 

Mgr. Klára Pokorná