Tranzitní horoskop s výkladem - osobně i on-line.

 

 

Osobní horoskop popisuje rozmanité charakterové dispozice a významná témata, jaká budeme ve svém aktuálním životě řešit. Díky němu je možné pochopit náš skrytý potenciál.  Některým z nás pomůže nastartovat osobnostní rozvoj a související životní změny. V mé astrologické praxi se mě lidé často ptají, na důvody, proč se jim něco v životě událo a jaké jsou jejich budoucí vyhlídky. Zajímají se o příčiny jejich minulých komplikací a rádi by také věděli, v jaké oblasti mohou čekat významné dění, případně komplikace. K tomu slouží mimo jiné tranzitní horoskop jakožto významná technika prognostické astrologie.

Tranzitní horoskop s výkladem

Oblíbená technika astrologického předpovídání, která zohledňuje postavení planet na nebi vzhledem ke konkrétnímu nativnímu horoskopu. Tranzitem se nazývá přechod planety přes místo původního postavení, nebo přes podstavení jiné planety. Díky porovnání osobního horoskopu s aktuálním postavením planet lze poukázat na významné životní milníky. Tranzitní horoskop zahrnuje důležité konkrétní planetární vlivy, které ovlivňují naše osudové směřování. Pomocí tranzitů získáme detailnější pohled na náš každodenní život. Tranzitní prognostický horoskop lze sestavit na mnoho let dopředu, většinou pracuji s výhledem na jeden až dva roky. Předpovědi jsou vždy ověřovány a potvrzovány pomocí dalších prognostických technik jakými jsou roční horoskopy, profekce, firdárie a direkce.

Oblasti astrologického předpovídání

Astrologické předpovídání je významnou podporou pro naše rozhodnutí, když v životě hledáme ten správný směr.Prognostická astrologie a výklad tranzitního prognostického horoskopu je možné využít ve všech významných oblastech:  V našem osobním, rodinném a partnerském životě, v oblasti zdraví, v práci/podnikání, ve finančních aktivitách, v záležitostech bydlení a dalších.

Informace z prognostické astrologie – co dál?

Prognostická astrologie nás může dopředu upozornit na možná úskalí naší životní cesty a změnit náš pohled na naše chování a prožívání ve vnějším světě. Nastupuje zde otázka svobodné vůle a způsob, jak člověk využije informace „z hvězd“ a případně jakým způsobem pochopí a eventuálně přehodnotí své fungování. Na základě našeho uvědomění lze do jisté míry korigovat neharmonické planetární vlivy.

Prognostickou astrologii považuji za velmi solidního a spolehlivého pomocníka, proto je přirozenou a významnou součástí mého astrologického poradenství. Podmínky spolupráce najdete na www.https://klara-pokorna.cz/cenik-astrologie-a-numerologie/

 

S pozdravem

 

Klára P.