Poradna pro partnerské vztahy na Praze 9 vám pomůže pochopit vaše vztahy. Pomocí astrologie a numerologie je možné výrazně zlepšit vaše partnerské soužití. Tyto metody vám mohou velmi rychle a překvapivě určit, jaký typ partnera do svého života přitahujete. Rozbory partnerských vztahů vám dále mohou ukázat, co vás s partnerem přimělo k vytvoření vztahu a jaké aktuální konstelace se v našem partnerství odehrávají. Jsme schopna určit vývoj vztahu.

Na základě analýzy současného a budoucího partnerského vztahu vám ukáži, ve kterých životních oblastech se s partnerem shodujete a podporujete nebo naopak, co vás nejvíc rozděluje. Popíši vám, co v partnerském vztahu hledáte a se kterými částmi vaší osobnosti se konfrontujete. Upozorním vás na případné nedostatky a možnosti vylepšení slabších míst ve vztahu.

Pokud chcete porozumět sobě i svému partnerovi, neváhejte se na mě obrátit. Pomohu vám a poradím, jak na vaše partnerské vztahy. Co jiného si přát než spokojenější partnerský vztah. Pojďme společně nahlédnout na perspektivu a vývoj vašich současných a budoucích partnerských vztahů.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.