Partnerská astrologie a numerologie

Poradna pro partnerské vztahy na Praze 9 vám pomůže pochopit vaše vztahy. Pomocí astrologie a numerologie je možné výrazně zlepšit vaše partnerské soužití. Tyto metody vám mohou velmi rychle a překvapivě určit, jaký typ partnera do svého života přitahujete. Rozbory partnerských vztahů vám dále mohou ukázat, co vás s partnerem přimělo k vytvoření vztahu a jaké aktuální konstelace se v našem partnerství odehrávají. Jsme schopna určit vývoj vztahu.

Na základě analýzy současného a budoucího partnerského vztahu vám ukáži, ve kterých životních oblastech se s partnerem shodujete a podporujete nebo naopak, co vás nejvíc rozděluje. Popíši vám, co v partnerském vztahu hledáte a se kterými částmi vaší osobnosti se konfrontujete. Upozorním vás na případné nedostatky a možnosti vylepšení slabších míst ve vztahu.

Pokud chcete porozumět sobě i svému partnerovi, neváhejte se na mě obrátit. Pomohu vám a poradím, jak na vaše partnerské vztahy. Co jiného si přát než spokojenější partnerský vztah. Pojďme společně nahlédnout na perspektivu a vývoj vašich současných a budoucích partnerských vztahů.