V poradně pro výběr střední a vysoké školy vám vyhotovím rozbor typologie osobnosti  a zhodnotím vhodnost studijního oboru.

Metody astrologie a numerologie představují účinný nástroj pro poznání pravého charakteru naší osobnosti. Naše vlohy, nadání, studijní a profesní předpoklady, skryté povahové rysy, vnější projevy, rodinné dispozice nám o naší povaze řeknou mnohé. Výše uvedené informace je možné účinně využít při výběru studijního oboru a profese. Pokud vybíráte střední či vysokou školu pro sebe nebo svého potomka a nemáte představu jaký obor zvolit, jste na správném místě.

TYPOLOGIE OSOBNOSTI – VÝBĚR STŘEDNÍ ŠKOLY

Jako osobnostní poradkyně vám nabízím pomoc s výběrem střední školy.

Jsem schopna velmi rychle a efektivně určit, v jakém oboru se bude nejlépe dařit.

Zanalyzuji studijní předpoklady (nejen) vašeho dítěte a upřesním, zda jde o gymnaziální typ nebo své talenty uplatní v některé z odborných škol. Rozeberu jeho důležité vlastnosti, které pomohou nasměrovat k vhodnému výběru studijního oboru. Pokud jste již jisti výběrem oboru a potřebujete ujasnit konkrétní výběr školy, i zde nabízím praktické řešení. Pomocí dotazové (horární) astrologie dokáži vyřešit vaše dilema a vybrat mezi dvěma či více školami.

 

TYPOLOGIE OSOBNOSTI – VÝBĚR VYSOKÉ ŠKOLY

V poradně pro výběr vysoké školy také doporučuji vhodnost studia na vysoké školy a s ním související profesní směřování. Pokud je před vámi toto náročné rozhodnutí s výběrem vysoké školy a nejste si jisti v jakém oboru studovat, nabízím vám pomoc. Nedoporučuji jednat pouze na popud svých rodičů nebo volit pouze tzv. obory, které jsou aktuálně populární. Vyberou vám takový obor, který nejlépe souzní s vaší povahou a celkovou typologií osobnosti. V případě, že se shodneme, kam dál po maturitě, pomohu vám při výběru konkrétních škol. Společně nahlédneme na kvalitu vybrané školy a samotného vyučovaného oboru. Vyberu vám českou nebo zahraniční vysokou školu, která k vám bude nejvíce sedět.Pomocí prognostických metod se společně můžeme podívat, jak se vám v tomto směru bude dařit.

Cena: od 900 Kč (rozbor osobnosti – konzultace 45 min).

Podmínky spolupráce a detailní cenová nabídka je k nalezení na https://klara-pokorna.cz/cenik-astrologie-a-numerologie/

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

Klára P. 

 

 

 

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.