Astrologická poradna – Mgr. Klára Pokorná

Jsem poradkyně v oblasti sebepoznání, typologie osobnosti a partnerských (rodinných) vztahů. Vykládám osobní, dětské, partnerské a firemní horoskopy, které doplňuji s numerologií a tarotem. Má praxe vychází z odkazů tradiční i moderní astrologie a karmické numerologie. Své vědomosti jsem získávala od těch nejlepších českých i zahraničních učitelů. Mám bohaté profesní a životní zkušenosti, které mi při této práci pomáhají. Neustále se ve své profesi zdokonaluji – studiem v Čechách i v zahraničí či četbou odborných ezoterních knih. Vytvořila jsem bezpočet rozborů vycházejících z několika let bádání a ověřené praxe. Má unikátní trojkombinace pracovních metod astrologie – numerologie – tarot mi dovoluji vše velmi dobře ověřit a přinést klientům kvalitní výsledek.

V jakých hlavních oblastech mohu konkrétně pomoci?

Typologie osobnosti (vyhodnocení povahy člověka , posouzení hlavních složek osobnosti, určení obecných studijních předpokladů, výběr povolání pro děti i dospělé, analýza hlavních životních úkolů).

Vztahové a rodinné poradenství (vypracování typologie osobnosti partnerů, vyhotovení partnerského srovnání – kompatibilita, vyhodnocení perspektiva vztahu, určení vhodnosti termínů pro svatbu, analýza rodinných vazeb – dědičné dispozice).

Poradenství pro firmy a podnikání (analýza vhodnosti oboru podnikání, založení firmy či ukončení podnikání, rozbor firmy – zhodnocení vývoje a perspektivy firmy, termíny pro podnikání, tipy a spolupráce v podnikání, typologie osobností obchodních partnerů).

Externí personalistika (posudky kandidátů při výběrových řízeních, o výběr kandidátů na konkrétní pracovní místo, určování temperamentu zaměstnanců a spolupracovníků, skladba týmu – perspektiva pracovního kolektivu).

Můžeme se setkat osobně nebo spolupracovat na dálku (telefonicky, přes Skype či jiné aplikace).

Těším se na spolupráci.

Klára

 

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.