Výběr termínu operace pomocí astrologie

 

 

Zdravotní a elekční astrologie může usnadnit rozhodování při výběru termínu jakéhokoli lékařského zákroku včetně plánovaného termínu porodu. Pokud vás čeká plánovaná operace, lékařský či kosmetický zákrok, doporučuji si od astrologa nechat vybrat nejvhodnější termín. Tímto „odvážným“ rozhodnutím můžete dopředu předejít komplikacím a vyhnout se obdobím, která zvyšují rizika špatného hojení, větší krvácivosti, riziku infekce a dalších zdravotních obtíží.

 

 A co je při výběru termínu operace důležité?

Ještě před začátkem výběru termínu operace je důležité vyhodnotit zdravotní a prognostický horoskop osoby, která plánuje lékařský zákrok. Následně se přistupuje k analýze významných oblastí, které s výběrem vhodného okamžiku pro operaci souvisejí. Výběr vhodného okamžiku operace sice nemůže úplně odstranit neblahé vlivy přítomné v osobním horoskopu, přesto může být nápomocný ve výběru pozitivní vlivů v den operace.

 

Co dále zkoumám?

Při výběru vhodného termínu operace záleží nejen na postavení Luny, ale i na poloze ostatních planet /prvků v elekčním horoskopu a jejich harmonických a neharmonických vazeb. Měsíc nám ukazuje na to, jak se daná věc bude vyvíjet, ale také na celkový stav. Velmi důležitá je také síla Ascendentu a jeho vládce.  Nesmíme opomenout analyzovat domy související se zdravotní astrologií, na postavení „dobrodějů“ a „škůdců“ v nich a jejich propojení.  Mimo to je dobré si všímat i dalších citlivých bodů jako jsou například DSC, IC, MC a Bod štěstí a jeho vládce.

 

A navíc

Mimo analýzy zdravotního a prognostického horoskopu, horoskopu výběru vhodného termínu operace vyhodnocuji pomocí numerologie karmickou zátěž v datu narození, tak aby se současně neobjevila v datu lékařského zákroku. Jako bonus je možné pracovat s energií REIKI – KARUNA-KI  pro posílení hladkého průběhu operace. Pokud tedy stojíte před rozhodnutím, zda podstoupit operaci a jaký je pro ni vhodný okamžik, mé astrologické služby jsou vám k dispozici. Bližší informace žádejte na telefonu +420 777 938 982 nebo emailu info@klara-pokorna.cz.

 

Těším se na spolupráci s vámi.

 

Klára P.