Výběr vhodného data pro svatbu podle astrologie a numerologie

Svatební den je pro člověka jeden z nejdůležitějších životních okamžiků.  I v dnešní moderní době mnozí z nás touží zpečetit svůj vztah na radnici a posunout jej dál. Termín svatby je i z hlediska astrologie a numerologie jedno z významných dat, které ovlivní celkový stav manželství. Výběr správného okamžiku svatby může podpořit dlouhodobou stabilitu manželství. Doporučuji proto datum svatby začlenit do svatebních příprav a kontaktovat kvalitního astrologa a numerologa, který zohlední rozmanité aspekty, které ovlivňují váš partnerský vztah. Určení vhodného data svatby je významným vodítkem pro zhodnocení celkové atmosféry vztahu a jeho vývoje do budoucna. Společně s výběrem svatebního dne, doporučuji vytvořit rozbory data narození obou partnerů – pojmenovat silné a slabší aspekty vztahu, vyhotovit partnerské srovnání a zohlednit perspektivu vztahu do budoucna.

Ruku v ruce s rozborem data narození obou partnerů je analýza křestního jména a příjmení. Astrolog a numerolog vám také pomůže s volbou příjmení, které budete oficiálně po svatbě používat.

Při výběru vhodného svatebního termínu se raději vyhýbejte populárním a zjednodušeným laickým rozborům „vhodných svatebních dat“, návodům z internetu a příbuzných zábavných článků z časopisů. Správný výběr svatebního dne raději vložte do rukou zkušeného profesionála.

 

 

 

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.