Ptáte se, jak je možné využít astrologii a numerologii v oblasti personalistiky, při volbě studia a povolání nebo ve výběrovém řízení? Odpověď zní:? Velice snadno a účinně“, pokud jste ochotni jít za hranici standardních metod.

Ve své astrologické a numerologické poradně se mimo jiné zabývám studijním a profesním poradenstvím: Vyhotovuji typologii osobnosti a určuji vhodnost studia a možnosti profesní kvalifikace. Vyberou vám takový obor, který nejlépe souzní s vaší povahou a celkovou typologií osobnosti. V případě, že se shodneme, kam dál, pomohu vám při výběru konkrétních škol. Pokud jste již jisti výběrem oboru a potřebujete ujasnit konkrétní výběr školy, i zde nabízím praktické řešení. Pomocí dotazové (horární) astrologie dokáži vyřešit vaše dilema a vybrat mezi dvěma či více školami.

PROFESNÍ PORADENSTVÍ – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Možná si o sobě myslíte, že jste pracovití, přemýšliví, kreativní a energičtí. Je to ale pravda, nebo se tak pouze domníváte? Navštivte mou astrologickou a numerologickou poradnu, která se také zabývá profesním poradenstvím a objednejte si osobnostní rozbor vašeho charakteru s ohledem na vaše profesní předpoklady.

Na základě společné konzultace zjistíte, v jakém oboru vám bude nejlépe, zda je pro vás vhodnější pracovat samostatně nebo v širším kolektivu. Zda se máte pustit do podnikání, nebo se raději nechat zaměstnat.  To vše se dozvíte, díky mému rozboru Typologie osobnosti. Jsem schopna vyhodnotit, jaký jste typ pracovníka, vaši pracovní výkonost, finanční předpoklady a v jakém pracovním prostředí vám bude dobře.

Mimo to vás připravím vás na výběrové řízení. Společně zanalyzujeme, zda je pro vás vybraná společnost vhodná, upozorním na možná úskalí konkrétního pracovního poměru.

Poznejte více svoje talenty a zkvalitněte svůj profesní i osobní život.

Těším se na spolupráci.

Klára P.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.