Partnerská a vztahová poradna Mgr. Kláry Pokorné vám dokáže významně pomoci s vašimi partnerskými vztahy. Termín svatby je z hlediska astrologie a numerologie jedno z významných dat, které ovlivní celkový stav manželství. Výběrem vhodného termínu svatby můžete podpořit dlouhodobou stabilitu v manželství. Odpovídající svatební termín vybraný podle astrologie a numerologie zohlední rozmanité aspekty, které v budoucnu ovlivní váš partnerský vztah. Určení vhodného data svatby je významným vodítkem pro zhodnocení celkové atmosféry vztahu a jeho budoucího vývoje

Společně s výběrem svatebního dne, doporučuji vytvořit rozbory data narození obou partnerů – pojmenovat silné a slabší aspekty vztahu, vyhotovit partnerské srovnání a zohlednit perspektivu vztahu do budoucna.

Numerologický rozbor jména a příjmení

Po numerologickém nebo astrologickém rozboru dat narození obou partnerů, doporučuji analýzu křestního jména a příjmení. Numerolog vám také pomůže s volbou příjmení, které budete oficiálně po svatbě používat.

Odpovídající výběr svatebního dne a vašeho příjmení vložte do rukou zkušeného profesionála a začleňte ho do vašich svatebních příprav. Určitě nebudete litovat.

 

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.