Věnuji se osobnostní typologii a také úpravě vztahů v rodině, mezi partnery, ale také ve firmě. Základem nového řešení pak bývá rozbor osobnostních dispozic vás, vaše partnera, rodinných příslušníků, přátel či kolegů.

Proč si zvolit rozbor osobnosti? Jednat dostanete podrobné informace o svých vlohách a dispozicích. Na základě rozboru pochopíte své studijní i profesní možnosti. Dostanete odpovědi na mnoho zásadních otázek. Například na co se nejvíce hodím, mám pracovat samostatně nebo v širším kolektivu. Půjde mi podnikání, budu dostatečně kreativní a jsem schopen být dobrý šéf? Patřím k dominantním nebo spíše submisivním osobám?

Rozbor osobnosti Praha 8 je velmi rozmanitou a komplexní službou pro všechny věkové kategorie. Významné jsou také pro děti a mládež, které mohou díky této službě včas zjistit svůj potenciál a nasměrovat svoje studium a budoucí profesi správným směrem. Rozborem si dále ujasníte, jak jste na tom s partnerstvím, jaké typy přitahujete a jaká jsou silná i slabá místa ve vašem vztahu.

Spokojenější děti ve škole, kvalitnější partnerské, rodinné a pracovní vztahy

Výsledkem rozborů osobnosti mohou být spokojené děti ve škole, kvalitnější partnerské, rodinné a pracovní vztahy. S pomocí rozboru osobnosti zjistíte své osobnostní a profesní kvality, která vám umožní vést naplněný život

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firmení či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.