Věnuji se typologii osobnosti, která pracuje pomocí astrologie a numerologie. Vyhotovuji rozbory osobnosti (temperamentu), které pomáhají napravovat vztahy v rodině, mezi partnery, přáteli či na pracovišti.

Proč si zvolit rozbor typologie osobnosti za pomocí astrologie a numerologie? Jednak dostanete podrobné informace o svých vlohách a dispozicích. Na základě rozboru pochopíte své studijní i profesní možnosti. Dostanete odpovědi na mnoho zásadních otázek. Například na co se nejvíce hodím, mám pracovat samostatně nebo v širším kolektivu. Půjde mi podnikání, budu dostatečně kreativní a jsem schopen být dobrý šéf? Patřím k dominantním nebo spíše submisivním osobám?

Rozbor typů osobnosti podle temperamentu pomocí astrologie a numerologie je velmi rozmanitou a komplexní službou pro všechny věkové kategorie. Významné jsou také pro děti a mládež, které mohou díky této službě včas zjistit svůj potenciál a nasměrovat svoje studium a budoucí profesi správným směrem. Rozborem povahy si dále ujasníte, jak jste na tom s partnerstvím, jaké typy přitahujete a jaká jsou silná i slabá místa ve vašem vztahu.

Spokojenější děti ve škole, kvalitnější partnerské, rodinné a pracovní vztahy

Výsledkem typologie osobnosti za pomocí astrologie a numerologie mohou být spokojené děti ve škole, kvalitnější partnerské, rodinné a pracovní vztahy. S pomocí rozboru  typů lidské povahy zjistíte své osobnostní a profesní kvality, která vám umožní vést naplněný život.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.