Jsem astroložka a numeroložka Mgr. Klára Pokorná a radím lidem ve výběru vhodného studia, povolání, kvalifikace a pracovního zařazení. Pojďme se společně podívat na vaší osobnost a vaše obecné studijní a profesní předpoklady. Pokud nevíte, jak se připravit na výběrové řízení, neváhejte se na mě obrátit.

Nabízím vám rychlé a účinné vyhotovení astrologického a numerologického popisu vašeho charakteru a vašeho možného pracovního uplatnění. Zvolím vhodný termín pro pracovní pohovor a nástup do zaměstnání. Seznámím vás s informacemi o charakteru jakékoli společnosti – o jejím pracovním prostředí, o finančních a kariérních možnostech ve firmě, vašich nadřízených či kolezích. Společně pomocí astrologie a numerologie zanalyzujeme, zda je pro vás vybraná společnost vhodná, upozorním na možná úskalí konkrétního pracovního poměru.

Pracovní pohovor, nástup do zaměstnání z pohledu astro – numerologie

Prostřednictvím astro – numerologických rozborů typologie osobnosti získáte detailnější informace o tom, jaká profese vám sedí a kde se budete cítit naplněni a spokojeni. Zanalyzuji vám vhodné termíny pohovoru pro výběrové řízení a vhodného okamžiku nástupu do firmy. Také budete vědět, kdy je vhodné změnit stávající zaměstnání. Mimo to budete dopředu znát charakter nové společnosti a vy se sami rozhodnete, zda do nové práce nastoupíte.

Objednejte si u mě astrologickou nebo numerologickou konzultaci a poznejte (nejen) své profesní možnosti a aktuální situaci ve vašem současném či budoucím zaměstnání a firmě.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.