Jmenuji se Mgr. Klára Pokorná a pracuji jako vztahová a osobnostní poradkyně. Nabízím vám objektivní posouzení vašich partnerských vztahů na základě astrologie a numerologie. Na základě dat narození a sestavení partnerského horoskopu dokáži posoudit vás partnerský vztah. Určím významné aspekty, které budou ovlivňovat váš partnerský vztah. Poradím vám jednak se stávajícím manželstvím či dlouhodobým partnerstvím. V rámci partnerského poradenství a rozboru partnerského horoskopu podle data narození se věnují též předmanželské typologii partnerských vztahů, ve které vás upozorním na případné třecí plochy dříve, než stvrdíte svůj oficiální svazek na radnici.

Partnerský horoskop podle data narození vám ukáže, ve kterých životních oblastech se s partnerem shodujete a podporujete nebo naopak, co vás nejvíc rozděluje. Popíši vám, co v partnerském vztahu hledáte a se kterými částmi vaší osobnosti se konfrontujete. Na základě rozboru partnerského horoskopu vás upozorním na případné nedostatky a možnosti vylepšení slabších míst ve vztahu.

Pojďte se mnou společně nahlédnout na vaše partnerské dispozice, perspektivu vztahu a vývoj partnerského vztahu do budoucna. Těším se na Vás!

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.