Partnerský horoskop podle data narození 2021

Chcete proniknout do hloubky vašeho partnerství a zjistit, jak to v rámci svého partnerského vztahu máte? Služba partnerské astrologie a výkladu horoskopů umožňuje objektivní posouzení vašeho vztahu a partnerských dispozic. Partnerská astrologie je velmi oblíbená, a to především svými možnostmi, co vše na vztazích zkoumat. Můžete si zvolit několik způsobů výkladu partnerských horoskopů.

Astrologie a možnosti posouzení partnerského vztahu

Sestavením a výkladem partnerského horoskopu na základě dat narození určím významné aspekty ovlivňující vaše soužití. Poradím vám nejen se stávajícím manželstvím a dlouhodobým partnerstvím. Věnují se též předmanželské typologii partnerských vztahů a určování zátěží a třecích ploch. Výklad partnerského horoskopu vám ukáže, ve kterých životních oblastech se s partnerem shodujete a podporujete nebo naopak, co vás nejvíc rozděluje. Popíši vám, co v partnerském vztahu hledáte a se kterými částmi vaší osobnosti se konfrontujete. Na základě rozboru partnerského horoskopu vás upozorním na případné nedostatky a možnosti vylepšení slabších míst ve vztahu. Pro ty nezadané zodpovím, proč se vám nedaří najít toho „pravého“ a nabídnu možnosti řešení.

Partnerská astrologie a metodika výkladu horoskopu

V první řadě vyberu oblasti osobního horoskopu, které jsou významné pro vztahovou astrologii. Poodhaluji klientům, jaké typy partnerů do svého života podvědomě přitahují. Následně se zabývám sestavením a výkladem partnerského horoskopu pomocí techniky srovnání obou osobních radixů (synastrie). Díky této metodě proniknete hlouběji do svého soužití a zjistíte, jak na sebe s partnerem vzájemně reagujete.  Pochopíte největší ohniska sporu zatěžující partnerský vztah nebo z čeho pramení vzájemná podpora a harmonie.

Pokračuji sestavením kompozitního horoskopu. Uvidíme zde hlubší podstatu partnerského vztahu a jeho potenciál. Analýzou kompozitního horoskopu zjistíme cíle páru a zdroje k jejich dosažení.  Na kompozitní horoskopy lze použít prognostickou techniku – tzv. tranzity, které pomáhají určit vývoj vztahu.

Tím to ale nekončí, protože do mé astrologické poradny totiž přicházejí lidé s rozmanitými otázkami z oblasti partnerských a mezilidských vztahů a zajímá je odpověď na jejich konkrétní dotaz. K tomu nám pomáhá nevšední a málo používaná horární astrologie a horoskop otázky.  

 

 

Jak vidíte, astrologie má velký potenciál a je velkým pomocníkem nejen pro oblast partnerských vztahů. Pojďte společně nahlédnout na vaše partnerské dispozice, perspektivu vztahu a jeho vývoj do budoucna. Podmínky spolupráce najde na https://klara-pokorna.cz/cenik-astrologie-a-numerologie/.

 

S pozdravem

 

Klára P.