Řešíte problémy ve vztazích a rodině? Potom neváhejte a využijte službu partnerského poradenství na Praze 9, které pracuje pomocí astrologie a numerologie. Neuspokojivé partnerství a komplikované vztahy v rodině se mohou negativně promítat do vaší psychické a fyzické kondice a celkově vaší životní (ne) spokojenosti.

Nechte si provést analýzu společných partnerských cest, partnerskou komtabilitu  a zjistíte problematické oblasti vašeho vztahu. Díky partnerským rozborům pochopíte, proč neshody vznikají a jak jim účinně předcházet.

V rámci partnerského astrologického a numerologického poradenství mimo jiné pochopíte, proč máte problém, nalézt vhodný protějšek Také budete mít příležitost dozvědět se, proč svého partnera stále nenacházíte, případně proč přitahujete stále stejné typy partnerů.  Skrze analýzu společných partnerských cest je možné konečně pojmenovány problematické oblasti vašeho vztahu. V rámci partnerského poradenství Praha 9 se můžete více dozvědět o osobnosti partnera, jeho silných či slabých stránkách. Zjistit například, zda je váš partner rodinný typ a jaký by mohl být rodič…

Partnerské poradenství Praha 9 ovšem může naznačit i to, jaké jsou vaše vztahy v širší rodině, dětem, k financím nebo k práci a jak to může ovlivnit vaše společné soužití.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.