Partnerská poradna Kláry Pokorné vám dokáže významně pomoci s vašimi vztahy. Velice ráda vám poradím jednak se stávajícím manželstvím či dlouhodobým partnerstvím. V rámci partnerského poradenství se věnují též předmanželské typologii vztahů, ve které vás upozorním na případné třecí plochy.

Partnerské horoskopy nám velmi rychle dokáží určit, ve kterých životních oblastech se s partnerem shodujete a podporujete nebo naopak, v čem jsou vaše největší rozdíly. Na základě rozboru partnerských horoskopů vám ukáži, co v partnerském vztahu hledáte a se kterými částmi vaší osobnosti se konfrontujete. Na základě rozboru partnerského horoskopu vás upozorním na případné nedostatky a možnosti vylepšení slabších míst ve vztahu.

Analýzou vašich partnerských dispozic jsem schopna přinést informace o typu partnerů, kteří vás podvědomě přitahují. Stejně tak rozborem partnerského horoskopu vám popíši, jaké jsou vaše ideální představy o lásce a sexu a jakým způsobem tyto potřeby projevujete. Můžete se stát, že díky rozdílným projevům citové a sexuální náklonosti cítíme ve vztahu napětí a nedorozumění. Ráda vám zodpovím, kde jsou příčiny vašeho partnerského nesouladu.

Pojďme se společně podívat pod pokličku vašeho partnerského soužití a zjistit více.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firmení či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.