Lidé se na mě často obrací s rozmanitými otázkami z oblasti partnerských a mezilidských vztahů a zajímá je odpověď na jejich konkrétní dotaz. Z tohoto důvodu ve své astrologické poradně pracuji nejen s osobním horoskopem partnerů, kompozitním a srovnávacím horoskopem páru (synastrií), ale s dotazovou (horární) astrologií. Jde o specifickou metodu, která v mnohém převyšuje běžné možnosti klasické partnerské astrologie a výklad partnerských horoskopů.  Konkrétněji a jednodušeji předpovídám pomocí této techniky. Tranzity, progrese či solární horoskopy nás seznamují pouze s oblastmi a tendencemi v horoskopu, nikoli s jednotlivými událostmi. V astrologické poradně pracuji s horární astrologií pomocí přesně stanovených pravidel. Při práci s touto metodou jsou stanovena určitá omezení, která dávají astrologovi ochranu a varujícího před neseriózními otázkami chtivých klientů. Stejně tak není možné odpovídat na otázky, které jsou předčasné nebo na ty, které jsou vyřešené.

ASTROLOGICKÁ PARTNERSKÁ PORADNA A DOTAZOVÁ ASTROLOGIE

Ve své astrologické poradně používám dotazovou (horární) astrologii při hledání odpovědi na konkrétní praktickou otázku z rozmanitých oblastí partnerských a mezilidských vztahů. Výklad horoskopu otázky se zaměřuje pouze na konkrétní část horoskopu, jež souvisí s dotazem. Platnost odpovědi je mezi 3 – 6 měsíci, poté lze dotaz zopakovat nebo modifikovat. A jaké vlastně konkrétní otázky z oblasti partnerské a vztahové astrologie můžete pokládat? Pro inspirace dávám pár zajímavých příkladů: Miluje mě? Požádá mě o roku? Vezmeme se? Jsem těhotná? Mám zůstat v České republice a pracovat na svém vztahu nebo se rozejít a odjet do zahraničí? Mám najmout pana Pince jako svého právníka? Mám rozject podnikání se svou sestrou? Mám skončit tento vztah? 6. Bude můj syn v pořádku, kdy ho pošlu se svým bývalým na dovolenou? Je tento muž pro mě vhodný? A mnohé další.

Na otázky se také někdy dívám i z hlediska osobního horoskopu zrození, kdy s klienty hledáme společně alternativy, jak postupovat v životě dále a co pro bude v blízké budoucnosti významné. Kombinace horoskopu otázky a osobního horoskopu přináší kvalitní výsledky.

Závěrem lze konstatovat, že horární astrologie pomáhá při rozhodování, ale také je nápomocná při zodpovídání otázek týkajících se nejbližší budoucnosti. Lidé jsou s dotazovou astrologií velmi spokojeni, protože jim nabízí konkrétní řešení jejich problémů.

Pojďme společně hledat odpovědi na vaše otázky.

 

Těším se na Vás.

 

Klára P.

 

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.