Věnuji se partnerskému astrologickému poradenství a ráda pomáhám lidem pochopit jejich vztahy. Pokud se cítíte nespokojení ve vašem partnerském vztahu a rádi byste věděli, proč tomu tak je a co s tím můžete dělat, jste na správné adrese. Ráda vám zodpovím, kde jsou příčiny vašeho partnerského nesouladu. Jako jeden z nástrojů, jak více poznat a zlepšit vaše partnerské vztahy, je vytvoření a výklad společných partnerských horoskopů. Partnerský horoskop podle znamení a analýza dalších důležitých prvků horoskopu vám pomůže detailně pochopit vaše partnerské dispozice, slabší i silnější místa a ukáže na společné partnerské cesty.

Poradím vám, jednak se stávajícím dlouhodobým vztahem, tak i se vztahem, který je teprve na začátku a u kterého byste chtěli dopředu zjistit, jaká jsou jeho rizika a možnosti.

Rozbor osobních i partnerských horoskopů a ostatních důležitých prvků horoskopu vám ukáže, jak typ partnera do svého života přitahujete. Také umožní porozumět tomu, v jakých projevech se s partnerem odlišujete, tak abyste zbytečně nezatěžovali vaše soužití. Jednoduše vám zanalyzuji, jako jsou ideální představy o lásce a kde jsou realistické cíle.

Pro větší spokojenost v partnerském vztahu lze mnoho udělat. Rozhodnutí je na vás.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.