Partnerská poradna Praha 9 Mgr. Kláry Pokorné vám může pomocí astrologie a numerologie výrazně zlepšit vaše vztahy. Cítíte se nenaplněni v partnerském vztahu a chcete vědět, co to znamená? Vaše soužití už nemá takový náboj jako dříve? Řešíte zásadní problémy, které vám nabourávají vztah? V jakých oblastech si nerozumíte?

Pojďme se společně podívat pod pokličku vašeho partnerského soužití a zjistit více. Poradím vám jednak se stávajícím manželstvím či dlouhodobým partnerstvím. V rámci partnerského poradenství na Praze 9 se věnují též předmanželské typologii vztahů, ve které vás upozorním na případné třecí plochy.

Základ v astrologii a numerologii

Analýza partnerství vychází z astrologie a numerologie. Dozvíte se spoustu důležitých informací, které vám pomohou při volně partnera či překonání partnerského nesouladu. Vyhotovím vám partnerské srovnání a pojmenuji hlavní oblasti sporu. Dále ukáži na kvalitní aspekty vztahu, které bude potřeba dále rozvíjet. Také se můžeme společně podívat na perspektivu a vývoj vztahu.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.