Cítíte se nenaplněni v partnerském vztahu a chcete vědět, co to znamená? Vaše soužití už nemá takový náboj jako dříve? Řešíte zásadní problémy, které vám nabourávají vztah? V jakých oblastech si nerozumíte? Podobné otázky a mnohé další je možné společně řešit a nalézt odpověď, co dál. Partnerská poradna vám může pomocí astrologie a numerologie výrazně zlepšit vaše partnerské vztahy.

Pojďme se společně podívat pod pokličku vašeho partnerského soužití a zjistit více. Poradím vám jednak se stávajícím manželstvím či dlouhodobým partnerstvím. V rámci partnerského poradenství prostřednictvím astrologie a numerologie se věnují též předmanželské typologii partnerských vztahů, ve které vás upozorním na případné třecí plochy. Vybírám i vhodné termíny pro svatbu a analyzuji jméno a příjmení obou partnerů.

Analýza partnerského vztahu podle data narození

Díky astrologickému a numerologickému partnerskému rozboru se dozvíte mnoho důležitých informací, které vám pomohou při volbě partnera či překonání partnerského nesouladu. Vyhotovím vám partnerské srovnání pomocí kompozitních horoskopů a synastrie a pojmenuji hlavní oblasti sporu. Dále ukáži na kvalitní aspekty vztahu, které můžete společně rozvíjet. Současně pro porovnání využiji partnerskou numerologii. Také se můžeme díky prognózám společně podívat na perspektivu a vývoj vztahu do budoucna. Pro nezadané nabízím zhodnocení vztahových dispozic a budoucí možnosti pro vytvoření partnerského vztahu.

Výběr termínů pro svatbu a numerologie jména a příjmení

Výběr vhodného termínu svatby může podpořit dlouhodobou stabilitu manželství. Doporučuji proto datum svatby začlenit do svatebních příprav.  Určení vhodného data svatby je významným vodítkem pro zhodnocení celkové atmosféry partnerského vztahu a jeho vývoje do budoucna. Společně s výběrem svatebního dne, doporučuji vytvořit rozbory data narození obou partnerů – pojmenovat silné a slabší aspekty vztahu, vyhotovit partnerské srovnání a zohlednit perspektivu vztahu do budoucna.

U obou partnerů nabízím numerologický rozbor jména a doporučení, jaké příjmení po svatbě používat.

Pojďme společně vylepšit pomocí astrologie a numerologie vaše partnerské vztahy.

Těším se na Vás.

Klára P.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.