Výběr svatebních termínů pomocí astrologie a numerologie.

Svatba je jedním z milníků v našich životech. Očekáváme, že proběhne bez větších potíží tak, jak o tom sníme a taky že odstartuje novou, šťastnou etapu našeho života. Aby tomu tak skutečně bylo, je třeba dobře vybrat termín svatby. Jen dobře zvolené datum totiž podpoří dlouhodobou stabilitu manželství.

Společně s výběrem termínu svatby také doporučuji nechat si vytvořit partnerské astrologické nebo numerologické rozbory dat narození obou partnerů, díky kterým lze pojmenovat silné i slabé aspekty vztahu, vyhotovit partnerské srovnání a zohlednit perspektivu vztahu do budoucna.

Máte zájem o výpočet termínu svatby?

Vyplňte formulář, ráda vám zavolám zpět.

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

    Můj tip: Určení vhodného data svatby je důležitým vodítkem pro zhodnocení celkové atmosféry ve vztahu a jeho budoucího vývoje. Výběr vhodného termínu svatby svěřte do rukou zkušeného astrologa a numerologa, návodům z internetu a zjednodušeným laickým rozborům se vyhněte.