Jako jednu z významných služeb numerologické poradny nabízím mimo klasického rozboru data narození, také numerologický rozbor jména a příjmení.

Numerologie jména nám přináší důležité informace o rozmanitých aspektech naší osobnosti, o našich vlohách a vrozených dispozicích. Odhaluje nám slabší a silnější stránky naší osobnosti a naše základní životní směřování. Velmi efektivně se doplňuje s numerologickým osobnostním a partnerským rozborem data narození.

Pomocí numerologického jmenného rozboru lze analyzovat osobní číslo jedince (vnitřní a vnější), aktivní, dědičné a životní číslo. Uvidíte pravý charakter, který není na první pohled zřejmý, dále informace o vašich skrytých povahových rysech, motivech, přání a tužbách. Lze popsat charakteristiku vašeho chování, aktivity a vystupování navenek – tak, jak působíte na druhé. Následně lze numerologií jména a příjmení získat informace o přínosu předků a informace o vlivu osoby, jejíž jméno jste přijali.

 

 

VÝBĚR JMÉNA PRO DÍTĚ

Pomocí vhodné volby jména můžete dopředu ovlivnit temperament a životní směřování jedince. Volbou odpovídajícího křestního jména lze zmírnit i obtížné datum narození či karmické vlivy z rodové linie. Podle jména dítěte se bude odvíjet i jeho osud, proto neváhejte a poraďte se zkušeným numerologem.

Mnoho lidí se při výběru jména pro dítě, řídí tradicí a volí jméno po předcích. Tím je život dítěte ovlivněn osudem člověka, jehož jméno nosí. Vyhněte se zbytečné karmické zátěži a zvolte pro vaše dítě vhodné jméno, které odpovídá jeho povaze. Nevhodným výběrem jména pro dítě můžete nevědomě negativně ovlivnit jeho životní cestu.

 

NUMEROLOGIE PŘÍJMENÍ A ZMĚNA JMÉNA

Volbou odpovídajícího jména a příjmení lze zmírnit i obtížné datum narození či karmické vlivy z rodové linie původní rodiny nebo manžela. Pokud si myslíte, že současné jméno a příjmení vás nějakým způsobem zatěžuje, lze vytvořit aktuální numerologický rozbor jména a příjmení a odhalit jaké energie na vás působí. Společně můžeme modifikovat celé jméno tak, aby na vás pozitivně působilo.

V případě svatby a změny příjmení jde o velmi zásadní věc, která do našeho současného života přináší karmické vlivy rodiny manžela (manželky). Změna příjmení po svatbě v mnoha směrech změní naši osobnost i naše osudové směřování.

 

Pojďme společně zkvalitnit vaše životy a dopředu vyloučit nepříznivé osudové vlivy.

 

Těším se na spolupráci.

 

Klára P.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.