Jmenuji se Klára Pokorná a zabývám se vztahovým a manželským poradenstvím, a to z pohledu astrologie a numerologie.. Zvolte si službu manželská poradna Praha 9 a zlepšete vztahy v celé rodině. Navštivte mou manželskou poradnu Praha 9, pokud se chcete do hloubky dozvědět informace o vašem partnerství a perspektivě vztahu. Společnými silami se můžeme pokusit pochopit slabší stránky vašeho partnerství a naopak vyzdvihnout fungující aspekty vztahu.

Manželská poradna Praha 9 v podání Kláry Pokorné vám pomůže objasnit váš partnerský svazek a umožní prožít naplňující a plnohodnotný vztah.

Zavítejte do manželské poradny na Praze 9

Zavítejte do manželské poradny Praha 9, kde Mgr. Klára Pokorná zajistí partnerský rozbor, vztahové předpoklady s výhledem do budoucna. Na základě společných konzultací můžete pochopit problematická místa v oblasti rodinných i partnerských vztahů. Pokud řešíte manželskou nevěru, ochladnutí vztahu a každodenní nespokojenost, návštěva manželské poradny vám pomůže pochopit, proč tomu tak je. Tím, že se pojmenuje problém ve vztahu, může dojít k jeho uzdravení či záchraně. Konečný výsledek však závisí na vaší ochotě a ochotě vašeho partnera si problémy uvědomit, začít na nich pracovat a pokusit se o nápravu.

Neváhejte mě kontaktovat, ráda se Vám pomocí astrologie a numerologie budu věnovat.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firemní či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

    Jméno a příjmení:
    Telefon:
    E-mail:
    Doplňující informace:

    Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.