Jmenuji se Klára Pokorná a zabývám se vztahovým a manželským poradenstvím. Zvolte si službu manželská poradna Praha 8 a zlepšete vztahy v celé rodině. Navštivte mou manželskou poradnu Praha 8, pokud se chcete více do hloubky dozvědět informace o vašem partnerství a perspektivě vztahu. Společnými silami se můžeme pokusit oslabit slabší stránky vašeho partnerství a naopak vyzdvihnout fungující aspekty vztahu.

Manželská poradna Praha v podání Kláry Pokorné vám pomůže objasnit váš partnerský svazek a umožní prožít naplňující a plnohodnotný vztah.

Zavítejte do manželské poradny

Zavítejte do manželské poradny, kde Klára Pokorná zajistí rozbor vaší osobnosti a rodinných příslušníků. Na základě společných konzultací můžete pochopit problematická místa v oblasti rodinných i partnerských vztahů. Pokud řešíte manželskou nevěru, ochladnutí vztahu či se ve vztahu neustále hádáte i kvůli maličkostem, návštěva manželské poradny vám pomůže pochopit, proč tomu tak je. Tím, že se pojmenuje problém ve vztahu, může dojít k jeho uzdravení či záchraně. Konečný výsledek však závisí na vaší ochotě a ochotě vašeho partnera si problémy uvědomit, začít na nich pracovat a pokusit se o nápravu.

Neváhejte mě kontaktovat, ráda se Vám budu věnovat.

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firmení či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.