Jmenuji se Klára Pokorná. Pomáhám lidem v zásadních životních oblastech.

Pokud vás zajímá, proč jste se narodili v určitý den a jaké máte životní úkoly, karmická numerologie je v tomto případě velký pomocník. Díky číselnému rozboru data narození a analýzou významu jména více poznáte sami sebe. Mimo to prostřednictvím životního čísla dokážete poodhalit vaše karmické úkoly.

Pomocí kompletního numerologického rozboru se můžete dozvědět možnosti a úskalí vaší životní cesty. Životní číslo vám více poodhalí vaší životní dráhu a vrozené zdravotní dispozice.  . 

Povahu a charakter člověka lze určit nejenom numerologických rozborem data narození, ale i numerologických rozborem významu jména a příjmení. Jméno a příjmení nám přinášejí informace o rozmanitých aspektech naší osobnosti, o našich vlohách a vrozených dispozicích. Význam jména a příjmení nám objektivně ukáže na slabší a silnější stránky naší osobnosti a naše základní životní směřování (osud).

Pomocí karmické numerologie, rozboru životního čísla a významu jména a příjmení pochopíte, proč se vám určité věci dějí a můžete do určité míry získat schopnost je ovlivnit nebo zmírnit jejich následek.

Objednejte se na konzultaci a poznejte sami sebe!

Kontakt

Mgr. Klára Pokorná

E-mail: info@klara-pokorna.cz

Tel.: +420 777 938 982

Bankovní spojení: 2200602013/2010

Máte zájem o firmení či individuální poradenství? Pak mi zavolejte nebo využijte můj konktatní formulář.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.